[Aktor] Piekarnikk

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Witam !

Zacznijmy od krasnali, już na samym początku poleciała ci dykcja "zjazdy" niby mówisz zjazdu ale jest to nie wyraźne, staraj się tego pilnować, zaraz potem mamy po "piersze" nie słychać "W".
Starasz się modulować i w pewnych momentach jest całkiem fajnie ale te emocje przy których udajesz śmiech i płacz są dość słabe, bałeś się że usłyszą cię sąsiedzi? Masz iść na całość i pokazać co potrafisz!

Co do scenki: Szkoda że skupiłeś się tylko na narracji jako Parker, dlaczego nie nagrałeś też zbirów? Na pewno mogłeś to zrobić, jak wspomniałem wcześniej nie przekonujesz emocjami "Jestem Spektakularnym Spider-Manem !" Gdzie ta radość z bycia tym Spider-Manem? Następnie mamy zdanie "To już Ostania noc przed rozpoczęciem roku szkolnego" gdzie podziało się to "T"?, reszta dialogów to też linia prosta bez emocji, na ten moment nie mogę przyznać ci rangi aktora i uważam że musisz jeszcze poćwiczyć, najlepiej znajdź sobie inną scenkę w której naprawdę będziesz mógł utożsamić się z graną przez siebie postacią.

Odezwij się na Discord to pogadamy o tym.

Pozdrawiam.
Zablokowany