[Aktor] Hokoku

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Hokoku

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 16 lis 2018, 19:29

Krasnale:
Scenka:

Linki powinny odpalić, w razie czego wstawię mirrory.
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Hejkaa!

Krasnale się nie odpalają (stety czy niestety), ale rzuciłam okiem na scenkę. Masz bardzo w porząsiu mikrofon, więc generalnie startowałeś z dobrego miejsca. Wg mnie, zagrane może nie sto procent w punkt, ja bym parę miejsc poprawiła (chociażby diabeł w mojej wizji powinien brzmieć bardziej łabsko, jak to diabeł cnie), ale całość została zagrana bardzo przyjemnie, w moim odsłuchu. Boli trochę brak trafiania w kłapy, jednakże zakładam, że i tego się z czasem nauczysz (to się zdarza nawet tym z najdłuższym stażem). Mam nadzieję, że za wiele nie ryzykuję dając ci pełną rangę. Chciałabym jednak, żebyś nie osiadał na laurach i ćwiczył dykcję - jest ona bardzo fajna, ale nie zaszkodzi, żeby była jeszcze lepsza. Masz super głos, mam wrażenie, że uniwersalny, jeżeli spróbowałbyś się nim nieco pojawić. Zapraszam cię do castingów, aktualnie jest otwartych kilka. Baw się dobrze wśród Aktorów i bierz aktywny udział nie tylko w projektach na kanał, ale także u innych twórców, jeżeli chcesz się rozwijać w tym kierunku, a zaufaj mi, masz warunki!
Hokoku

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 16 lis 2018, 19:29

Super, dziękuję :)
Zablokowany