[AKTORKA] Nikta

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Nikta

Posty: 2
Rejestracja: 17 lis 2018, 20:33

Krasnoludki:
Scenka:
Ostatnio zmieniony 13 sie 2019, 13:24 przez Nikta, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Witam !

Bardzo delikatne te twoje krasnoludki, mam wrażenie że bałaś się podnieść głos a szkoda :( mamy tu próby naśladowania śmiechu lub osób starszych ale wszystko generalnie brzmi tak samo, musisz włożyć więcej serca w "modulacje". Pamiętaj że czytasz krasnoludki które mają być zabawne a same krasnale są głuptasami i warto wczuć się w rolę. Martwi mnie też trochę jakość audio, ciebie słychać dobrze ale jest tutaj pogłos, możliwe że masz duży pokój czy też salon więc musisz następnym razem lepiej się przygotować przed rozpoczęciem nagrywania, mamy też spore szumy a ich usunięcie może znacząco obniżyć jakość nagrania.

Zatem przejdźmy do scenki:
Fajnie że zdecydowałaś się zagrać wszystkie postacie a nie tylko Mulan :) niestety po raz kolejny słabe modulacje sprawiają że wszystkie te postacie brzmią jak jedna osoba( np. Babcia która brzmi jak nastolatka), brakuje też przekonujących reakcji np. krzyk pod sam koniec, ta baba jest na nią zła za rozlanie tej herbaty i na nią krzyczy ! " Ty niezdaro !!!! " A tutaj jest tylko trochę podniesiony głos :/

Na ten moment nie mogę przyznać ci rangi aktora i daje ci miesiąc na przygotowanie sobie dobrego stanowiska pod nagrywanie oraz ćwiczenie modulacji i gry aktorskiej, odezwij się do mnie na Discord na kanale Nanokarrin to udzielę ci kilka porad.

Pozdrawiam !
Nikta

Posty: 2
Rejestracja: 17 lis 2018, 20:33

Dziękuję bardzo :)
Zablokowany