[AKTORKA] Natiibobr

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Natiibobr

Dialogista (młodszy)

Posty: 13
Rejestracja: 02 wrz 2018, 16:10

Komentarz: jakby jakiś link nie działał to proszę o informację, bo pewna nie jestem, co do scenki niezbyt krzyczałam bo tak mi nie pasowało do Mikasy... xD

Link do scenki:

Link do krasnoludków:
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Hejka

To tak na początek coś o krasnalach: Dlaczego nagranie jest z przerwami? Chodzi właśnie o to by w ciągłości, pięknie i płynnie je wyrecytować, stosując barwne modulacje i pilnując by w tym czasie nie umarła nam dykcja, na tym to polega! Tutaj nie dość że w tle mamy deszcz i ogromną ilość popów, to samo nagranie jest zrobione na raty i niechlujnie( Stanowisko pod nagrywanie i odpowiedni sprzęt to podstawa). Pilnuj też dykcji bo mamy tu "Po piersze" albo "Czy brody som dosyć długie".

A teraz scenka: Jeśli robisz nagranie pod postać to nie ma tak że "co do scenki niezbyt krzyczałam bo tak mi nie pasowało do Mikasy... xD" Tylko krzyczysz jeśli wymaga tego rola, to że Mikasa jest osobą ogólnie mało emocjonalną, nie znaczy że tych emocji nie posiada, ważną częścią rekrutacji jest dobranie sobie odpowiedniej scenki w której pokażesz siebie w jak najlepszym świetle, w tym przypadku wszystko poszło nie tak, Mikasa jest anemiczna! W jej głosie nie ma ani obojętności, ani zmartwienia o Erena czy też desperacji i chęci jego odnalezienia, Niestety ale przedstawiony przez ciebie materiał jest zdecydowanie za słaby bym mógł przyznać ci rangę aktora, za wiele rzeczy kuje tu w uszy.

Z przykrością nie przyjmuje twojej rekrutacji i daje ci miesiąc na trening i przygotowanie wszystkiego jak należy.

Pozdrawiam o/
Natiibobr

Dialogista (młodszy)

Posty: 13
Rejestracja: 02 wrz 2018, 16:10

Dziękuje za rady! Co do deszczu to nie mam pojęcia, bo nie padało xD Do zobaczenia później
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Zatem nie mam pojęcia co to było ale chyba wiesz co miałem na myśli ^. A nagranie musi być jakościowo perełka.
Zablokowany