[AKTOR] Qczyn

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Qczyn

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 02 gru 2018, 23:44

Witam!

Przesyłam materiały rekrutacyjne, krasnoludki i scenka. :)

Krasnoludki:

Scenka:

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemaneczko!

Super fajne krasnoludki, masz świetną dykcję jak na świeżaka, i faktycznie się tym głosem bawisz, więc nagranie bardzo na plus!
O, jaka nietypowa scenka, Tytusa jeszcze nikt się u nas nie podejmował. Anyway: przyznam, że oglądało mi się świetnie. Umiesz zagrać podstawowe emocje, a to na początek w zupełności wystarczy. Jedyne czego mi zabrakło, to odgłosy grzebania w pudle i wyjmowania telewizora (jakieś stęki, jęki, fajnie już na starcie wiedzieć jak się z nimi czujesz, bo w późniejszym etapie, gdy dostaniesz jakąś rolę wymagającą onomatopei, nagle się okaże, że masz z nimi problem, a tego lepiej uniknąć).
Dobra, nie przedłużając - nie widzę przeciwwskazań do nadania ci roli pełnego aktora. Scenka wyszła ci naturalnie, dykcja nie jest na poziomie przy którym nagrania stają się asłuchalne... Tak, pełna ranga leci dzisiaj do ciebie!
Od teraz będziesz miał dostęp do projektów NK, aktualnie trwa kilka castingów: spróbuj swoich sił. Bierz również udział w różnych projektach spoza grupy, rozwijaj swój talent i co najważniejsze, baw się dobrze w grupie Aktorów NK!
Awatar użytkownika
Qczyn

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 02 gru 2018, 23:44

Dziękuję bardzo za odpowiedź i przyznanie rangi, cieszę się ogromnie! :D
Rzeczywiście mogłem nagrać jakieś dodatkowe dźwięki, jakoś mi to umknęło w ferworze tworzenia, czuję, że potrafię i z tym sobie poradzić. :)
Zablokowany