Strona 1 z 1

Moja rekrutacja na aktora

: 06 gru 2018, 20:50
autor: Baliczek
mój dubbing
krasnoludki

Re: Moja rekrutacja na aktora

: 07 gru 2018, 19:28
autor: Aloes
Siemaneczko!

Strasznie przykro, bo na starcie dyskwalifikuje cię jakość mikrofonu - jest mocny, metaliczny pogłos. Z takim sprzętem nikt cię nie weźmie do projektu. A szkoda, bo masz super warunki i na twoim miejscu spróbowałabym zainwestować w coś lepszego. Jeżeli byłbyś zainteresowany, wejdź do nas na Discorda i popytaj (najlepiej użytkownika Filipus), każdy chętnie ci coś poradzi!

Re: Moja rekrutacja na aktora

: 08 gru 2018, 23:17
autor: Baliczek
EEE mam taki pomysł, bo odpalił mi się wyższy inżynier budowlany przy budowie instalacji do wygłuszania o której się dowiedziałem właśnie z filmów Filipusa xd jakoś się zastanawiałem "Czy taki dźwięk właśnie jest pożądany ???" "Ale skoro Filipus tak mówił w filmie to jest spoko." Mam jeszcze pare pomysłów co mogło pójść nie tak, więc takie szybkie dwa pytanka :
- Nie muszę czekać z ponowną próbą miesiąc ??? Prawda ???
- Gdzie dać wam znać o ponownej aplikacji do NK w tej odpowiedzi ??? W nowym poście ??? A może w starym tylko zmodyfikować???

Re: Moja rekrutacja na aktora

: 09 gru 2018, 01:56
autor: Pchełka
Jeśli kwestią jest sprzęt i faktycznie coś zawalczyłeś ze swoim, dla pewności podrzuć jakieś nagranie próbne (2-3 zdania) na kanale dubbingowe pytania, żeby zerknęli na jakość. Jeśli i tam stwierdzą, że jest lepiej, załóż nowy temat rekrutacyjny, nie musisz czekać miesiąca.