Rekrutacja na aktora - Konrad Piórkowski

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

VeleS

Aktor

Posty: 7
Rejestracja: 14 gru 2018, 17:38

Witam, poniżej załączam linki do mojego fundubu oraz wiersza '' Karsnoludki '' w moim wykonaniu.

Dubbing :

'' Krasnoludki '' :
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemaneczko!

Z początku twój mikrofon wydał mi się podejrzany, ale wrzuciłam nagranie do programu i odszumiłam - wydaje mi się, że spełnia minimalne oczekiwania co do jakości. Dykcja nie jest niestety nienaganna, szczególnie przy scence, gdzie bez napisów kilku kwestii bym nie zrozumiała (pierwszej to na sto procent). Plus, Krasnoludki są.. nudne. Na zmianę używasz dwóch modulacji co wprowadza zwyczajnie monotonię. Za pierwszym razem to było okey, za drugim do przełknięcia, ale nie przez cały wierszyk. Na twoim miejscu zastanowiłabym się nad poprawieniem go, inaczej nie stawiasz się w najlepszym świetle dla reżysera.
Scenka również mnie zawiodła, ale nie z powodu gry aktorskiej samej w sobie. Chodzi raczej o to, że nie wymagała ona od ciebie nic poza umiejętnością czytania z manierą typową dla gier RPG, a to niestety nie jest żadna umiejętność.
Poszukaj jakiejś ambitniejszej scenki, gdzieś gdzie usłyszymy może jakieś krzyki, śmiechy, wybuchy emocji. Masz fajny, unikalny głos, który byłoby super mieć na podorędziu, także kwestia rangi byłaby tylko i wyłącznie zależna od twojej woli walki i spróbowania z inną scenką. Założysz drugi temat, z podpisem że jest to twoje drugie podejście. Nie daje ci konkretnego limitu czasu, zrób to gdy już uznasz, że jesteś gotowy. Jeżeli potrzebujesz konsultacji, pisz na Discordzie, chętnie ci pomogę!
VeleS

Aktor

Posty: 7
Rejestracja: 14 gru 2018, 17:38

Witam, jeszcze raz dziękuje za uwagi dotyczące mojej poprzedniej próby z dubbingiem. Starałem się je uwzględnić przy kolejnej. Tym razem wysyłam scenę również z tej samej gry, jednakże przy niej można było sprawdzić się bardziej aktorsko. Krasnoludki także zostały przeze mnie ponownie nagrane.

Krasnoludki :
Dubbing :
VeleS

Aktor

Posty: 7
Rejestracja: 14 gru 2018, 17:38

Witam, jeszcze raz dziękuje za uwagi dotyczące mojej poprzedniej próby z dubbingiem. Starałem się je uwzględnić przy kolejnej. Tym razem wysyłam scenę również z tej samej gry, jednakże przy niej można było sprawdzić się bardziej aktorsko. Krasnoludki także zostały przeze mnie ponownie nagrane.

Krasnoludki :
Dubbing :
Zablokowany