[Aktor] Piekarnikk - podejście drugie

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Yo o/

Cieszę się że nie zrezygnowałeś po pierwszej próbie bo różnica między tym co było a tym co mamy teraz jest widoczna.

Co do krasnali: Tym razem pilnowałeś dykcji choć na sam koniec trochę zjechałeś na słowie "zaś" ^, jednak słuchało się przyjemnie, mieliśmy modulacje i brak skrępowania przed mikrofonem ( nie to co ostatnio) porównaj sobie oba nagrania, jest różnica.

Co do scenki : Dobrze że nie oceniam za montaż bo wróciłbyś do ławki z przysłowiową pałą xD. Dobra to lecimy z tematem! Widzę że grasz 3 postacie, to dobrze bo jest co porównywać, kiedy gonisz z tekstem by zmieścić się w czasie z ruchem ust postaci to mamy momenty gdzie trochę plącze ci się język, należy tego pilnować i mówić wyraźnie, głosowo najbardziej pasowałeś mi w roli Adriana....Adriena ....tego blondasa ^, dobrze że jego zioma w czapce też zagrałeś bo inaczej było by mega drętwo a tak mam tu ciekawą synergie, jeden jest spokojny i ogólnie ma doła, podczas gdy drugi jest wesoły i energiczny, no i Batman bez uszu na sam koniec, dość wymuszona modulacja ale ważne że próbowałeś zagrać też Antagonistę a nawet dwóch jeśli liczyć tego po"Transformacji". Jak wspomniałem na samym początku, gdyby nie masakryczny montaż to oglądało by się całkiem spoko, nadal wymagany jest trening dlatego nie spoczywaj na laurach bo ciekawi mnie jak poszło by ci z rolą bardziej szaloną, jednak biorąc pod uwagę twój postęp to uwierzę w ciebie, myślę że pod okiem reżysera który tobą pokieruje zagrasz jak należy. Na sam koniec mam uwagę co do twojego mikrofonu, jakość wydaję się być wystarczająco dobra by grać w dubbach ale jest tu pewien drobny pogłos który wypadało by usunąć, myślę że to wina warunków w jakich nagrywasz, odezwij się na Discord do mnie to zaradzimy temu i pogadamy o poprawie umiejętności.

Mianuję cię młodszym aktorem i życzę miłej zabawy i postępu.
Zablokowany