[AKTORKA] Katiia

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Katiia

Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2018, 20:52

Krasnoludki :
(Moge czasem pociagnac nosem, przepraszam)

Scenka :
wybaczcie za jakosc, tak wyszlo ;')
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

You Tube zablokowało scenkę, zalecam Dysk Google.
Katiia

Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2018, 20:52

To jutro z rana wstawię bo aktualnie takiej możliwości nie mam
Katiia

Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2018, 20:52



Od razu mowie, ze to pierwszy raz, gdy cos takiego tworze zapewne mozna zauwazyc ;'D Dubbingiem dopiero zainteresowalam sie niedawno, z tego tez powodu mam w sobie bardzo duzo motywacji :D
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Komputer w tle, szum i przestery - to trzeba by ogarnąć. Co do wiersza, szybko go przeleciałaś, bez żadnych pauz praktycznie, czasem mówisz c zamiast ć, ou zamiast ą itd. Ciężko się doszukiwać jakichś intencji w trakcie czytania, mam na myśli, że czasem coś się przebija, ale brakuje w tym wyrazistości. Jeśli chodzi o dykcję, to zimujom, so puste, szystko to co słyszał. Czasem też ucieka ci powietrze nosem. Sporo jest braków warsztatowych, poćwicz coś ze szkółki nk, ew. z zewnętrznych źródeł, żeby nabrać większej świadomości głosu. Scenka nie była zbyt ciekawa pod względem dubbingu, miałaś tam 6 kwestii i 2 westchnięcia, jeśli niczego nie przeoczyłem, brakuje emocji i głosu. Nie wiem czy ściszałaś te nagrania, ale musiałem podkręcić interfejs prawie do końca (jakbym miał na takim ustawieniu muzykę, to bym miał po słuchawkach, chociaż nawet krasnale są znacznie głośniejsze), żeby słyszeć kwestie. Ściszając kwestie nie ściszysz szumu, bo żeby je usłyszeć i tak trzeba to podgłośnić. Trochę bardziej pokombinuj z emocjami i interpretacją tekstu, poćwicz warsztat i spróbuj może coś pokminić przy mikrofonie. Rangi nie przyznaję i życzę miłej pracy nad warsztatem :)
Obrazek
Zablokowany