REkrUTacJA [AKTOR] :) Psychodeus

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Psychodeus

Aktor

Posty: 5
Rejestracja: 01 sty 2019, 16:12

Krasnale:




Dubingeł:



Proszę o łagodny osąd :;)
Ostatnio zmieniony 03 sty 2019, 06:37 przez Psychodeus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Daj krasnale normalnie na drive, albo na jakiś inny hosting, bo aktualnie albo nie mam uprawnień do odtworzenia, albo plik nie istnieje.
Obrazek
Awatar użytkownika
Psychodeus

Aktor

Posty: 5
Rejestracja: 01 sty 2019, 16:12

Już zedytowałem. Ten link powinien już sie otwierać.
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemaneczko!

Przyznam, że podobały mi się Krasnoludki. Bardzo na luzie, bez jakiejś typowej dla amatora spiny. Fajne, bardzo fajne! Scenka z początku mnie mierziła, bo to w końcu "włatcy móch", czego można po nich oczekiwać, bo przecież nic ambitnego. I choć scenka faktycznie do ambitnych nie należała, to była zagrana naprawdę blisko polskiego oryginału. Fajnie wyłapałeś te stonowane, ale nadal widoczne wybuchy emocji i sposób prowadzenia dialogu. Bardzo na plus jest to, że każda postać miała swój unikalny głos. Na minus - dykcja przy kwestiach Konieczki. Ta postać nigdy nie mówiła najwyraźniej, ale dało się ją zrozumieć. U ciebie było parę momentów, gdy niemożliwością było wychwycić, chyba, że z kontekstu rozmowy, co Konieczko wybełkotał. Może narzuciłeś za mocną manierę mówienia w ten dziwny, ni to piskliwy, ni to "zasmarkany" sposób. Martwiący jest również twój mikrofon - nie ukrywam, że ma podejrzane, metaliczne brzmienie. Wygląda to tak, jakbyś sam odszumiał nagranie, czego robić nie wolno! Podkreślam to dlatego, bo w przyszłości reżyser będzie zbierał nagrania surowe, bez jakiejkolwiek własnej obróbki. Wtedy nawet nie myśl o tym, żeby odszumiać samemu, bo reżyser od razu to wyłapie.
Okej, śmigaj do castingów NK. Dostajesz rolę Młodszego z powodu dykcji, mikrofonu, no i mało ambitnej scenki, ale jeżeli będziesz chciał uzyskać pełną rangę, nie krępuj się żeby podesłać mi jakieś swoje kamienie milowe. Zapraszam cię w tym miejscu do brania udziału w projektach i udzielania się na serwerze Discordowym grupy. Baw się dobrze jako Młodszy Aktor!
Awatar użytkownika
Psychodeus

Aktor

Posty: 5
Rejestracja: 01 sty 2019, 16:12

Dziękuję bardzo za wyrażenie opinii i przyjęcie mnie w poczet. Wszelkie niedociągnięcia będę na bierząco eliminował. W kwestii mikrofonu rzeczywiście nie jest on zadowalający lecz na dniach będę zamawiał nowy.
Pozdrawiam ;)
Zablokowany