[Aktor] - Dorlay

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Dorlay

Aktor

Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2019, 20:35

Umm cześć :3, pomyślałem, że spróbuję, choć regularnie krzyczeć do mikrofonu dopiero zaczynam.

Krasnoludki (2 wersje w 1) :
Scenka :

Welp, montaż scenki raczej jest, tylko tak żeby był, w końcu to nie rekrutacja na montażystę.
Audio nie było odszumiane, jedynie przycinane w scence i połączone w krasnoludkach.
Awatar użytkownika
KayEvSki

Aktor

Posty: 9
Rejestracja: 15 gru 2017, 01:12

No muszę powiedzieć, że scenki są całkiem watchable. Boli troszkę brak odszumienia ale tak to nie jest źle. Aktorsko myślę że jest fajnie i na poziomie. Powodzenia w rekru Dolores, trzymam kciuki ;*
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Przy gdzie zimują rakiiii, to i trochę się rozjechało dziwnie. "czy zima może być w lecie" brzmi jak Tomasz Bednarek xD krasnoludki z szystkich miast, lol drugie krasnale xD Tutaj częściej mi przebijał Bednarek XD Bez kitu, podobnie brzmisz jakoś momentami. W obu druga połowa trochę nudnawa. Emocjonalnie trochę tak o, nie było jakoś bogato w tej kwestii. Dykcja nienaganna, chociaż są pewne braki, ale ogólnie spoko. Modulacje nawet sensowne, bo było kilka różnych.
Dostałeś tom grę? Jak masz tekst typu "jeden z nich chciałby", to postaw sobie mini przecinek między nich a chciałby, żeby nie zlewało się w nichciałby, Marzecki dobrze to robi na przykład :P Ostatnia kwestia brzmiała przekonująco, fajno. Jest spoko, ale pracuj jeszcze nad emocjami i dykcją, bo mimo że nie jest źle, to mógłbyś się jeszcze podszkolić. Nad rytmem tekstu też możesz trochę popracować. W sumie to tyle, przyznaję rangę aktora, bo wierzę że podołasz mym oczekiwaniom. Bywaj zdrów.
Obrazek
Zablokowany