[Aktor] Juuzou

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Juuzou

Posty: 3
Rejestracja: 01 sty 2019, 15:30

Krasnoludki:


Przepraszam za scenkę wiem jest taka sobie ale mam lekki katar i tak wiem powiedziałem operaaaaacja Ps.radze nie oglądać tego z głośnością na full

Scenka:
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Witaj !

Co do Krasnali: Mamy ładną jakość audio oraz modulacje ale jestem pewien że potrafisz wycisnąć ze swojego gardła znacznie więcej, niestety dykcja siada po całości! "Wszyskich","Zjast","Piersze","zimojm","Som","Pierszy".Wady wymowy nie masz a jedynie nie pilnujesz się i chce byś to poprawił, pilnuj też popów bo udało mi się jeden wyłapać, wracając do dykcji to mamy też momenty gdzie mówisz dość niewyraźnie, to że mówisz szybko nie znaczy że masz zjadać literki.

Co do scenki: To ona jest właśnie najważniejsza bo to twoja wizytówka, masz pokazać co potrafisz i przekonać mnie że jesteś w stanie zagrać każdą rolę, natomiast to co mamy tutaj nie pokazuje "że dasz radę", fajnie że grasz dwie postacie ale brak w tym życia, tego typu filmiki to droga na łatwiznę, chce zobaczyć jak udajesz płacz, radość, strach, irytacje, gniew itp. Twoja scenka powinna zawierać przynajmniej jeden z tych elementów a najlepiej jeśli będzie tam wszystko, a co do twojego opisu:

"Przepraszam za scenkę wiem jest taka sobie ale mam lekki katar i tak wiem powiedziałem operaaaaacja Ps.radze nie oglądać tego z głośnością na full"....Serio skoro masz katar i nie jesteś w 100% swoich możliwości to lepiej było poczekać. Oj nie ...lekko nie będzie, nie ma tragedii ale masz postarać się bardziej, jest tu parę rzeczy które należy dopracować nim dostaniesz rangę "AKTORA".

Odezwij się do mnie na Discord to ogarniemy wszystko krok po kroku.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Juuzou

Posty: 3
Rejestracja: 01 sty 2019, 15:30

Dzięki za szybką ocenę ( Szczeże miałem nadzieje na młodszego aktora )i bardzo chętnie odezwę sie do ciebie na discordzie
Zablokowany