[Aktor] Davergo

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Davergo

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:20

Krasnoludki:

Scenka: (na YT oczywiście zdjęli w około 15 sekund)
Scenka wersja 2: (postanowiłem od początku nagrać audio, wcale nie dlatego, że poprzednie spadło w czeluści kosza)

Zacząłem już robić ćwiczenia z oddychaniem, bo tutaj ze swojej strony widzę spory problem, który tworzy kilka innych, niemożliwych do wyeliminowania w trybie natychmiastowym. Czekam na nakierowującą opinię ;)
Ostatnio zmieniony 18 sty 2019, 23:21 przez Davergo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemaneczko!

Krasnoludki w ogólnym rozrachunku przyjemne, mam jednak małe ale: te przerwy na początku wiersza były dziwne, trochę wymuszone, może też dlatego, że brzmiałeś, jakbyś leciał na łeb na szyję byle szybciej skończyć wiersz, a te chwile bez mówienia to tylko na oddech. Na szczęście, później widać wyraźną poprawę. Trzymasz dykcję, masz dobry mikrofon, no i najważniejsze, że już trenujesz jakiś ważny aspekt, który sam zauważyłeś, że musisz poprawić.
Okey, scenka niestety nie należy do najlepszych. Poza takim niezobowiązującym gadaniem do mikrofonu, nie pokazałeś nic. Żadnych wybuchowych emocji, żadnych onomatopei... To nie jest dobry materiał do wystawiania werdyktu, czy ranga ci się należy czy nie. Ale mam w tym miejscu propozycję: dograj jeszcze Sasuke, wszystkie te jego jęki stęki i krzyki, nie musisz nawet modulować głosu, bo tu nie o to na razie chodzi, modulacja w swoim czasie. Po prostu pokaż, że umiesz zagrać coś więcej niż proste pitu pitu. Daję ci dwa tygodnie na wstawienie nowego linku tutaj do postu i poinformowanie mnie o tym. Wtedy wystawię ostateczną ocenę.
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Okey!

Ostateczny werdykt: Ranga młodszego Aktora.
Dlaczego tak a nie inaczej? Sasuke wypadł jak wypadł. Raz na wozie raz pod wozem. Jęki stęki były mocno meh, będąc reżyserką nie zastanawiałabym się, od razu bym wysłała takie nagranie do poprawy. Kwestie mówione raczej okey, ale umówmy się - brakowało w nich pazurka. Sasuke to od zawsze taka edgy sassy bitch, a tutaj brakowało właśnie tej części "sassy". Brzmiałeś jakbyś był pyskaty, ale trochę się tego obawiał, a trzeba było lecieć na pełnej - jesteś pyskaty to jesteś, i się nie obawiaj, że przesadzisz. Reszta postaci odegrana dobrze, bo i niewiele miały one do pokazania. Generalnie to sporo z tobą będzie zabawy, ale jeżeli w którymś momencie uznasz, że jesteś już na tyle dobry, aby dostać pełną rangę, podeślij mi jakiś swój nowy projekt w którym grasz i będziemy rozmawiać.
A na razie bierz udział w castingach do projektów NK, jak również tych spoza grupy, i baw się dobrze w gronie aktorów!
Awatar użytkownika
Davergo

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:20

Dzięki, z oceną się zgadzam, a co do odgrywania onomatopei wszelakiej, faktycznie, muszę znaleźć na to jakiś sposób.
Zablokowany