Rekrut Aktor Cacyk

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Cacyk

Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2019, 14:17

krasnoludki-

scenka-

to moje pierwsze podejście jakby coś mi nie wyszło
mogę nagrać kolejną albo spróbować za miesiąc :)
pozdrawiam

a i tak jeszcze mówię że nie jestem mistrzem obrabiania filmu więc w scence mogą być błędy ale wizualne :)

a i jeszcze jedno - nagranie było przerabiane żeby nie buczało (mogę wysłać jakieś nagranie bez obróbki)
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Siemka

Mogę zacząć od tego jak kiepska jest twoja dykcja i gra aktorska, bo niestety ale grasz mega sztywno i okrutnie pożerasz litery! W dodatku zupełnie nie panujesz nad oddechem, dla przykładu "Kraaasnoludki z wszystkich mia(wdech)urządziły w lesie zjaz(wdech)....jeśli zrobiłeś to specjalnie .....to się pogrzebałeś, następnie mamy "piersze", "zimujom", krasnalom brak ikry i podobnie jest ze scenką, co gorsza jakość twojego mikrofonu już na start wyklucza cię z rekrutacji.

W obecnej chwili jesteś zupełnie nie przygotowany do bycia Aktorem, zalecam byś wpierw poćwiczył ostro wymowę, następnie grę aktorską i dopiero kiedy zobaczymy poprawę to pomyślimy nad jakością audio, jeśli to co napisałem cię nie zraża i naprawdę ci zależy to możesz odezwać się do mnie na Discord ale ostrzegam że dużo pracy przed tobą.

Pozdrawiam.
Zablokowany