[Aktor] Kaes - Próba 3

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Kaes

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 17
Rejestracja: 16 wrz 2018, 21:39

Hey,
znów próbuje :) .
Krasnoludki:
Scenka 1:
Nie wnikajcie w moje głosy damskie :lol: . Tę scenkę nagrywałem już w pierwszej próbce, ale tylko z jednym głosem i o wiele krótszą wersję. (kwestia "wkrótce" było specjalnie ;) )
Co zabawne, w mojej 1 próbie było u mnie słabo z aktorstwem, a dobrze z dykcją, a w drugiej próbie było u mnie źle z dykcją, ale dobrze z aktorstwem. Jestem ciekaw jak teraz mi poszło ;) Chętnie wysłucham jakiś porad/wskazówek.
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Siema

Mam taką prośbę, chce byś poprawił krasnale, powód jest taki że jakość audio mnie martwi, mamy metaliczne pogłosy i inne dźwięki w tle jak szuranie fotela czy też dość głośne bzyczenie w mikrofonie i przestery a takie rzeczy są nie dopuszczalne podczas nagrywania.

Pocieszę cię pisząc że scenka jest całkiem fajna ale nim wydam werdykt chce byś postarał się z tymi krasnalami bo w obecnej formie jesteś na granicy( a nawet już za) dopuszczalnej jakości audio by przejść rekrutacje.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej to odezwij się do mnie na Discord a ja daje ci tydzień na tą poprawkę.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kaes

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 17
Rejestracja: 16 wrz 2018, 21:39

Siemka,
Nagrałem ponownie:
I drugie nagranie (coś zmieniłem w ustawieniach mikrofonu w ustawieniach):
Od razu mówię, że nie bawiłem się tu w obróbkę (choć może by coś zmieniła) typu usuwanie stukotu, czy redukcja szumu.
Też nie wiem od czego mogą być niektóre dźwięki w tle. Na pewno nie jest to żaden dźwięk z okolic mikrofonu, bo nic tak głośnego nie mam w pobliżu.
Jeśli wiesz, że coś też można zmienić w ustawieniach Audacity to daj proszę znać ;)
Dzisiaj (wtorek) dodam jeszczę jedną wersję około 19-20. Pobawię się w ustawieniach mikrofonu dokładniej, chyba, że to co dodałem starczy)
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Bazowa jakość audio to ważna rzecz, u ciebie jest z tym nie za ciekawie, jak wrócę do domu to ogarnę to.
Awatar użytkownika
Kaes

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 17
Rejestracja: 16 wrz 2018, 21:39

Ok. Wciąż nie wiem co mam z mikrofonem. W audacity jak użyję się redukcji szumu to serio poprawia mocno i znikają te dziwne dźwięki.
Jak coś to tu jest to samo co ostatnio, ale z redukcją:
Wersja 1: (tutaj wciąż słychać trochę ten dźwięk, ale w nast, już nie)
Wersja 2:
Wersja 3:
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Dobra więc tak, twój mikrofon mnie denerwuje ale jakiś tam dubbing jest na nim wykonalny lecz bez szału, jeśli masz zamiar bawić się tak na poważnie to sugeruje pomyśleć nad lepszym sprzętem ...serio.

Co do krasnali: Jest ok mamy modulacje i starasz się pilnować dykcji choć czasem słychać że przykładasz się aż za bardzo, musisz nauczyć się płynnie lecieć z tą wymową bo są momenty dość wymuszone.

Co do scenki: Ogólnie jest całkiem fajnie, szczególnie w roli czarnego rumaka czy tej różowej, są momenty że grasz naprawdę solidnie i gdyby nie ta jakość audio to w zasadzie aż tak bym się nie czepiał, ostatecznie decyzja będzie należeć do reżysera ale nie zdziw się jeśli właśnie owa jakość będzie powodem że nie dostaniesz roli na której ci zależy.

Biorąc pod uwagę wszystko za i przeciw mianuje cię młodszym aktorem, wbijaj na discord i zgłoś się tam również po rangę.

Życzę sukcesów.
Zablokowany