[Aktor] KubSub

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

KubSub

Aktor

Raper

Realizator dźwięku (młodszy)

Posty: 24
Rejestracja: 16 cze 2017, 09:05

Witajcie :)

Krasnoludki:
Scenka:

:)
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemaneczko!

Jak w Krasnoludkach na początku zacząłeś wchodzić tym głosem coraz wyżej po skali to się bałam, że przy następnej wybuchniesz XD Anyway, znośna jakość mikro, dykcji pilnujesz, jedynie co mnie zastanawia: nosisz aparat? Czy masz taką wadę wymowy, że nadnaturalnie syczysz? Bo wychwyciłam kilka takich momentów które mi trochę nie stykały, a które są warunkowane jednym z powyższych. Ewentualnie niechlujną dykcją, wtedy będzie bite.
Świetna scenka! Żeby nie przedłużać, wleci ci ranga aktora, ale musisz pilnować dykcji. Bywały momenty, gdy musiałam się dwa razy zastanowić, co powiedziałeś. Nie były jednak nagminne, z dwie kwestie na krzyż. Dlatego dostaniesz pełną rangę.
Z tym również zyskujesz dostęp do castingów NK, bierz w nich udział (aktualnie się zareklamuję, jest casting do Campa gdzie są szukane męskie głosy ;)))), jak również w projektach spoza grupy, generalnie to staraj się rozwijać jak najbardziej również na własną rękę. Zapraszam również do Pawlika po informacje w sprawie Banku Głosów. Baw się dobrze w grupie aktorów! <3
KubSub

Aktor

Raper

Realizator dźwięku (młodszy)

Posty: 24
Rejestracja: 16 cze 2017, 09:05

Cześć. Bardzo Ci dziękuję za przyjęcie mnie do grupy NanoKarrin. Co do aparatu... Nie noszę go, heh. Zauważyłem te mankamenty, ale postaram się mówić wyraźniej. Kwestia wyćwiczenia :D Jeszcze raz wielkie dzięki i do usłyszenia następnym razem. Bayo :)
Zablokowany