Rekrutacja na aktora - EvilPanda

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

EvilPanda

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 01 lut 2019, 14:17

Witam,
Oto i wierszyk w moim wykonaniu, jak i trailer w sumie stricte lektorsko zrealizowany.
Od dłuższego czasu mam przestój z youtubem, ale może tutaj coś podziałam.
1.
2.

EDIT 09.02.2019 - Nagrałem poprawny dubbing jednej postaci :) -
Do usłyszenia na Discordzie :)
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Siema o/

Przejdę odrazu do sedna, nie mam uwag co do krasnali ale scenka to porażka, sam dostrzegłeś to i wrzuciłeś poprawkę, problem w tym że ta poprawka jest mało ambitna a po samych krasnalach oceniam że na wiele cię stać, dlatego wywal te dwie lipy które tam są i wrzuć coś konkretnego gdzie pokażesz co potrafisz.

Dam Ci na to tydzień, jeśli chcesz jakieś porady dokładniejsze to odezwij się na discord do mnie.

Pozdrawiam.
EvilPanda

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 01 lut 2019, 14:17

Hejo

Nowa scenka od zera, więc pełne udźwiękowienie również zrobione przeze mnie:
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Witaj ponownie o/

No i to już jest scenka ! Tym razem widać że nie jest na o*******L ^^ ....mamy nawet ścieżkę dźwiękową D: ....a teraz do sedna.

Jakość audio jest świetna więc moja jedyna uwaga to modulacje i gra aktorska, widać że nie masz obycia z tym bo jednak lektorka to trochę inna bestia niż dubbing, biorąc jednak pod uwagę różnicę miedzy tym Johnnym Bravo( o tym DB nie wspominam) a scence z DB którą zrobiłeś teraz jestem pewien że błyskawicznie ogarniesz temat, gdy już nauczysz się wyluzowania przed mikrofonem oraz wyrobisz się w modulacjach to reszta powinna ci przyjść dość łatwo, Elder Kai był zagrany przyzwoicie ale z Goku i Vegetą już brakło emocji i energii, krzyk musi być krzykiem, płacz musi być płaczem, dlatego nie spoczywaj na laurach bo scenka mimo wszystko jest dość sztywna, więc trochę pracy przed tobą.

Nie widzę jednak powodu by nie dać ci Aktora i wiem że szybko się rozwiniesz, wbijaj na discord i zgłoś się tam również po rangę.

Podrawiam.
Zablokowany