Rekrutacja na aktora - Konrad Piórkowski, podejście drugie

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

VeleS

Aktor

Posty: 7
Rejestracja: 14 gru 2018, 17:38

Witam, poniżej załączam linki do mojego fundubu oraz wiersza '' Karsnoludki '' w moim wykonaniu.. Starałem się uwzględnić uwagi przedstawione mi przy poprzedniej próbie, tj. 17 grudnia 2018.

Krasnoludki :
Dubbing :
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Witaj

To co na start bije po uszach to dykcja, masz problemy z wymową i słychać to wyraźnie, wystarczy posłuchać jak ciężko pewne słowa przechodzą ci przez gardło, ćwiczenie owej dykcji i płynności wymowy to pierwsze rzecz na której powinieneś się skupić. Słowa takie jak : Druge, Długe, som, z kon, zimujom, pionte, piontek, wienc i na sam koniec " Mańkut milcząć( tu płynność się sypie) spojrzał w okół".

Dobra to przejdźmy do scenki.

I znowu Dragon Age, jednak tym razem zagrane zdecydowanie bardziej żwawo, gdyby nie wymowa o której wspomniałem wcześniej było by naprawdę dobrze,ale twój plączący się język stanowi spory problem i zastanawiam się jak szybko zdołasz to poprawić. Sama scenka tym razem zagrana wiarygodnie, Loghain mówi całkiem przekonująco a twój głos naprawdę pod niego pasuje i nakreśla obraz tego pod jakie role pasujesz.

Nie wszystko tutaj jest jak należy i główną twoją wadę już wyjaśniłem jednak rolą Loghaina przekonujesz mnie na tyle że postanawiam mianować cię "Młodszym Aktorem" i nalegam byś ostro ćwiczył, zgłoś się po rangę również na kanale discord w sekcji "zgłoszenia-problemy".

Pozdrawiam.
VeleS

Aktor

Posty: 7
Rejestracja: 14 gru 2018, 17:38

Fsktycznie z dykcją od dawna mam problem, lecz jesli chodzi o samą pracę nad tym, mogę zapewnić, że było jeszcze gorzej. Bardzo zależy mi jednak na rozwijaniu się w kierunku aktora dubbingowego i mogę zapewnić, że się postaram. Na discordzie zgłoszę się w najbliższym wolnym czasie. Dziękuję za tak cenne uwagi i za daną mi szansę.
Zablokowany