Rekrutacja Aktor - Mariano

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Mariano

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 20 lut 2019, 19:17

Witam.

Podejrzewam że sprzęt mam nie najlepszy ale jeśli zauważycie potencjał to się go wymieni :D

Krasnoludki:


Filmik:
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Witam

Przejdźmy to sedna sprawy, potencjał ma każdy a moim zadaniem jest ocenić na jakim jesteś poziomie, na ten moment sama jakość audio już wyklucza cię z dalszej rekrutacji, sposób w jaki nagrałeś wiersz jest niechlujny, masz wyrecytować go w całości, płynnie z poprawną dykcją i stosując jak największy wachlarz barwnych modulacji, nagrywanie zwrotki po zwrotce - NIE.

No i scenka: O rany, nagrane z TV ? serio ? Chyba należy ci wytłumaczyć jak to się robi :/

Materiał który zaprezentowałeś jest zdecydowanie niewystarczający i sporo musisz ogarnąć, jeśli nadal masz zamiar próbować to możesz odezwać się do mnie na Discord to wytłumaczę ci parę rzeczy.

Pamiętaj że do ponownej rekrutacji możesz podejść za miesiąc.

Pozdrawiam.
Mariano

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 20 lut 2019, 19:17

Hej.
Audio - Nie. Od razu z początku wiedziałem że z tym będzie problem :)
Wiersz - Nie. Masz rację ostatecznie wprowadziłem tam zmiany między zwrotkami i nie jest on ciągiem :)
Film - Nie. Obróbka video to dla mnie masakra... mam nadzieję że nie będe musiał sie tym kiedyś (oby) zajmować :)
Ok podpytam się Ciebie na discordzie jak to naprawić :)
P.S. nie nagrywałem z TV. Muminków już dawno nie puszczają :)

Pozdrawiam
parker

Posty: 50
Rejestracja: 12 mar 2017, 16:00

Mariano pisze:
03 mar 2019, 09:54

Film - Nie. Obróbka video to dla mnie masakra... mam nadzieję że nie będe musiał sie tym kiedyś (oby) zajmować :)
coooo xd - wiecej roboty to masz przy nagrywaniu monitora, bo jak raz pomylisz to musisz od poczatku całość xd
Zablokowany