Mariano podejście 2

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Mariano

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 20 lut 2019, 19:17

Witam. Podejście drugie. Mam nadzieję że widać poprawę :P

Krasnale


Filmik
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemaneczko!

W porównaniu do wcześniejszego podejścia, widać poprawę. Nadal jednak przyczepiłabym się czasami do dykcji - bywa niechlujna, jakby ci się nie chciało nagrywać danej kwestii drugi raz, tylko że wyraźniej. Jeżeli chodzi o emocje, są na przyzwoitym poziomie. Dlaczego jedynie na przyzwoitym? Cóż, nie ukrywam, że czasami miałam wrażenie, że brzmisz troszkę za sztywno. Brakowało ci momentami takiego luzu, i nie mam pojęcia czym to było spowodowane, bo niektóre kwestie były naprawdę super. Wyglądasz mi w każdym razie na takiego, z którym trzeba pracować, ale jest to praca krótka, lekka i przyjemna. Dlatego mam dla ciebie propozycję nie do odrzucenia. Ranga Młodszego Aktora. Na start powinna być w sam raz, tym bardziej, że jak tylko w czymś zagrasz to się do mnie z tym projektem odezwiesz i ja będę się zastanawiać nad pełną rangą. Niewiele ci do niej brakuje, serio.
Anyway, od teraz możesz brać udział w projektach naszej grupy, także zajrzyj do Rejestru Scenek, jest tam kilka otwartych castingów do których fajnie by było żebyś się nagrał. W tym miejscu życzę ci również wszystkiego dobrego w gronie Aktorów. Powodzenia!
Mariano

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 20 lut 2019, 19:17

Dzięki wielkie:)
Przed tą wersją było sporo innych serio. "Mój mentor" ostrzegał że są jeszcze nie dociągnięcia. Anyway dam z siebie jeszcze więcej;)
Pozdrawiam
Zablokowany