Rekrutacja na aktora- TomaszKor

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

TomaszKor

Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2019, 19:10

Witam. Przesyłam moje wykonanie krasnoludków i scenkę. Mam nadzieję, że się spodoba.
Krasnoludki:
Scenka:
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemaneczko!

Cóż, jeżeli chodzi o jakoś nagrań - nie jest tragiczna, nawet przyzwoita. Problemem niestety są dwie rzeczy, bardzo ważne w przypadku fandubbingu:
a) dykcja - u ciebie jest taki problem, że jest ona niechlujna, mówisz bardzo niestarannie, często słowa się zlewają albo gubią ci się końcówki. Proponuję, abyś trochę nad nią popracował, poszukał jakichś ćwiczeń w internecie (albo ja ci coś mogę na priv podesłać).
b) wyrażanie emocji - są one u ciebie troszkę stonowane, niby próbujesz osiągnąć jakąś emocję, ale suma sumarum wychodzi to sztywniutko, brak ci luzu który jest niezwykle ważny i potrzebny. Ale w tym wypadku, niełatwo o jakieś schematyczne ćwiczenia. Musisz po prostu próbować wcielić się w jakieś postacie gdzieś na własną rękę albo spróbować swoich sił w cudzych projektach.
Niestety, to jeszcze za mało, abyś otrzymał rangę, ale nie poddawaj się i spróbuj za miesiąc, do tego czasu regularnie ćwicząc dykcję i wcielanie się w postacie.
TomaszKor

Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2019, 19:10

Dziękuje za porady!
Zablokowany