Rekrutacja na aktora - xGrool

Moderator: Opiekunowie aktorów

Regulamin forum
- Rekrutacja zaakceptowana
- Rekrutacja odrzucona
Awatar użytkownika
xGrool

Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2019, 21:11

Cześć!
Jestem Przemek z Pabianic, niedaleko Łodzi. W internetach bardziej znają mnie jako xGrool. Chcę się ciut przedstawić, bo jak widzę, nikt tu tego nie robi. Otóż jestem spokojnym 15-latkiem, który lubi siedzieć w domu. Od kilku lat gram na pianinie, co jeszcze bardziej mnie zatrzymuje w moim pokoju. Jestem z natury człowiekiem, który nie może się nudzić. Co rusz wynajduję sobie jakieś nowe zajęcie. Jednym z nich, jest dubbing. Lubię śpiewać, ale wydaje mi się, że za dobrze mi to nie wychodzi. Dlatego chcę spróbować swoich sił w dubbingu. Podoba mi się to i myślę, że może to być ciekawe zajęcie. W przyszłości będę pracował głosem, bo chcę dołączyć do tego, burzliwego ostatnio, grona nauczycieli. Z tego powodu, myślę, że konieczna będzie u mnie korekcja wędzidełka górnej wargi. Wydaje mi się, że powoduje wadę wymowy. Ale sam nie wiem, niech ocenią to specjaliści... :D Chemia jest moim życiem, chcę swoją wiedzę przekazywać dalej. Tym czasem, teraz przekażę dalej swój głos, w postaci krótkiej scenki i kochanych przez wszystkich "Krasnali" Brzechwy.

Krasnale:
Scenka: https://youtu.be/fJuevZ9vGN4

Mam nadzieję, że swoim głosem nie zabiję słuchaczy! Każdemu życzę miłego dnia! :lol:
Awatar użytkownika
Eden

Aktor
Aktor (rekruter)

Posty: 136
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Panie Przemek, sprawa nie ma się najlepiej, jakość audio jest za słaba by pozytywnie przejść rekrutacje, przy krasnalach są mega szumy oraz niepożądane podczas nagrywania popy a całość nagrana jest smętnie i mało atrakcyjnie. Za to scenka( tu jakość audio jest lepsza)to nie dubbing, nawet narrator musi wiedzieć jak wczuć się w swoją rolę, coś czego tu kompletnie brakuje, twoja narracja usypia natychmiastowo a ważną częścią udanej rekrutacji jest dobranie sobie materiałów tak by pokazać się z jak najlepszej strony (zupełnie jak na maturze).

Sporo jest tu do ogarnięcia: Dykcja mogła by być lepsza, jakość audio to duży znak "?", barwna i przekonująca interpretacja wiersza oraz odpowiednio dobrana pod swoje możliwości scenka, materiał jest nie wystarczający bym mógł przyznać rangę ale jeśli nadal ci zależy to możesz odezwać się do mnie na Discord po kilka wskazówek.

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ