Rekrutacja na aktora - Blackkate09

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Blackkate09

Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:27

program do montowania troszke mi przyciszyl nagranie i przy glosniejszych partiach dziwnie sie zachowuje, ale mam nadzieje ze nie ma to wpływu na ocene :X


fandub ;

krasnoludki ;
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

wszystkich, zimujom, som, piontek, guchy, szyskich miast. Dużo błędów wymowy. Czasem robisz pauzę i niezręczny śmiech przed ostatnim słowem w wersie. Dziwnie to brzmi. Trochę mało emocji, i sporo nienaturalności. Jakbyś na siłę chciała brzmieć wyniośle.
W scence brakuje osobowości, jednej i drugiej. Mówisz trochę głośniej i szybciej, prześwitują emocje. Ogólnie mam mieszane uczucia, bo z jednej strony jesteś stosunkowo otwarta przed mikrofonem, ale z drugiej brakuje w tym naturalności. Trochę zbyt nijako, nie pędź tak ze wszystkim, bo się gubi dykcja, pauzy też ważna rzecz. Słychać, że tego nie czujesz, śmiech lwiątka jest strasznie sztuczny.
Wnioski, ćwicz dykcję, uwolnij trochę kreatywności i emocji przy krasnoludkach, postaraj się mówić a nie czytać. W scence spróbuj poczuć te emocje, żebyś ty czuła to co postać na ekranie, a nie próbowała brzmieć tak samo. Bądź bardziej sobą w danej sytuacji.
Rangi nie przyznaję i życzę powodzenia, oraz miłej pracy nad warsztatem :)
Obrazek
Zablokowany