Rekrutacja na aktora - Nine

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
nine

Tekściarz (młodszy)

Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:31

Siemanko, zapraszam!

Wiersz: https://picosong.com/w8SKA/
Scena:

Mam świadomość, że trochę mi się rozjechały ścieżki, niestety wybombił mi się Vegas. Tak czy inaczej liczę, że jest to do przeżycia

edit.
Nie wyciszylem całkowicie oryginału, bo muzyka w tej serii jest po prostu piekna
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Siemka o/

Zacznę od tego że masz fajny głos i na pewno do niejednej roli się nadasz, dodatkowo jakość audio jest gites więc jesteś na dobrej drodze, ale .....

W krasnalach mamy całkowity brak modulacji i jedziesz jednym głosem a szkoda bo chce zobaczyć na co stać twoje struny głosowe, co do dykcji to starasz się pilnować i ogólnie jest dobrze, ale to " Po piołte" to naprawdę mega wtopa z twojej strony, mamy też "pierszy" co jest częstym zjawiskiem w rekrutacjach. Wiersz nie jest przedstawiony nudnie bo jako narrator dajesz radę ale własnie ta narracja grzebie cię w scence która jest zagrana naprawdę mało przekonująco gdyż każdą postać grasz tym samym głosem, są też momenty jak krzyk gdzie starasz się wydusić jakieś emocje, ok fajnie ale np. "Bomba jest w elektrowni atomowej" kompletnie nie zdaje egzaminu podobnie jak łamana angielszczyzna(polski dubbing ma być), ponadto oryginalna ścieżka w tle miesza się z twoją co strasznie utrudnia ocenę, proponuje wyciąć ją zupełnie i nagrać tylko siebie lub ewentualnie dodać jakąś muzykę w tle co będzie pasować do sytuacji by nie było drętwo.

Niestety nie mogę dać ci rangi ale widzę tu nieoszlifowany diamencik, odezwij się do mnie na Discord na kanale NanoKarrin a wyjaśnię ci jak dobrze przygotować materiał rekrutacyjny.

Pozdrawiam o7
Zablokowany