Rekrutacja na Aktora - Nishia

Moderator: Opiekunowie aktorów

Regulamin forum
- Rekrutacja zaakceptowana
- Rekrutacja odrzucona

Nishiamori

Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2019, 09:38
Kontaktowanie:

23 maja 2019, 15:42

generalnie, zauważyłam już po fakcie, że pod koniec dialogi BARDZO nie wchodzą w kłapy... i w sumie tak to się kończy jak biorę się za montaż, mam nadzieję, że nie wpłynie to zbytnio na decyzję ;-;

Awatar użytkownika
Eden

Aktor (rekruter)
Aktor

Posty: 130
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02
Kontaktowanie:

25 maja 2019, 13:29

Witaj o/

Zaczniemy więc od Krasnali: Mamy kilka drobnych potknięć jak "Po pjonte", "pjontek",trochę za słaby nacisk na "ą", następnie mamy "som" lub "pierszy", a ten głuchy to słyszał a nie widział ^.
Ogólnie nie jest źle, mamy modulacje i nie czytasz jak syntetyzator mowy, trochę martwią mnie te spore na mikrofonie szumy ale ogólna jakość jest wystarczająca.

Co do scenki: Trochę za słabo z emocjami! Dla przykładu już pierwsze cztery sekundy są trochę za spokojne, przecież ona w końcu wyszła z tej wieży!!!Potem troszkę się poprawiasz np.moment z huśtawką a zaraz potem mamy płacz którego ....nie nagrałaś? A dlaczego? Dajesz mi w ten sposób do zrozumienia że nie jesteś w stanie tego zagrać, skoro grasz Roszpunkę to nagrywasz wszystko co ma z nią związek w tej że scence, sama scenka to dobry materiał do oceny i myślę że powinnaś przy niej zostać ale wymagany jest dalszy trening, napisz do mnie na Discord jeśli nadal nie masz zamiaru się poddać a parę rzeczy ci wytłumaczę.

Pozdrawiam.

Odpowiedz
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości