Rekrutacja na aktora - Lucky - podejście 2

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

lucky

Posty: 7
Rejestracja: 12 kwie 2019, 18:03

Cześć! Czas spróbować jeszcze raz :D

Krasnoludki:

Scenka:


PS: Dałam dokładnie to samo nagranie krasnoludków, co poprzednio. Nie jestem pewna, czy jest potrzebne nowe. Jeśli tak to jak najbardziej mogę je nagrać ;)
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Witaj o/

Jeśli chodzi o krasnale to generalnie nie mam uwag po za drobnymi potknięciami w dosłownie dwóch lub trzech miejscach i ogólnie to przejdźmy do scenki bo tu zaczyna się problem.
Twoja postać jest zagrana w niewłaściwy sposób a jako że nie mam porównania z oryginałem to patrząc na to widzę sprzeczność z twoim sposobem grania a zachowaniem postaci, tak dla przykładu w 0:09 powinno być tu coś w rodzaju krzyku lub podniesionego głosu, dziewczyna zawstydzona wykrzykuje słowa w kierunku tego blondasa a następnie w 0:20 mamy to samo, ty natomiast całą scenkę odgrywasz utrzymując ciągle ten sam stan emocjonalny i niestety trochę to za mało przekonujące. Krasnale mają na celu sprawdzić twoją dykcję, wymowę i modulacje a zaś scenka zdolności aktorskie, to czy potrafisz wiarygodnie przelać emocje na postać którą grasz i tutaj nie trafiłaś.

Na ten moment nie przyznam jeszcze rangi, jeśli masz zamiar wykonać ponowne podejście z tą samą scenką to proszę bardzo ale zastanów nad tymi emocjami.

Pozdrawiam.
lucky

Posty: 7
Rejestracja: 12 kwie 2019, 18:03

Bardzo dziękuję za informacje i wszystkie wskazówki. Chyba przemyślę jednak zmianę scenki :)

Pozdrawiam!
Zablokowany