Rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Gelairos

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2019, 17:58

Witam,

Próba nr 1!
Jestem ogromnie ciekawa Waszej opinii :D



krasnoludki:

scenka:
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Witaj o/

No ok to lecimy!
Już na start miałem napisać że jakość audio jest zbyt słaba D: Co tam się z początku działo w tych krasnalach?? Potem jest już gites o0 O co Cho ?!%# ehem ...Anyway Krasnale bardzo ładne, pilnujesz dykcji i stosujesz różne modulacje, za to brawo! Niezmiernie mnie cieszy że nie muszę cię poprawiać w słowach takich jak " Pierwszy czy Piątek". Nie słychać również szumów, popów czy tła więc o krasnalach już starczy.

Teraz Scenka: Trochę krótka ale w tym co zdołałem wyłapać to nie będziesz mieć problemów z "aktorzeniem" Brandy jest całkiem żywa, pod drugą postać nie pasujesz głosowo ale dobrze że też próbowałaś ją zagrać bo to się ceni, lip-sync trochę słaby ale akurat to mało istotne choć na pewno pomogło by w ogólnej prezentacji.

Dobra! Ogólnie to krasnale lepsze jak scenka a jesteś oceniana za materiał jaki przygotujesz ^.
Mianuje cię "Młodszym Aktorem", jeśli jesteś bardziej ambitna a obstawiam że tak to liczę na to że odezwiesz się do mnie na Discord i przygotujesz coś co mnie przekona że zasługujesz na pełną rangę "Aktora"

Pozdrawiam.
Gelairos

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2019, 17:58

Wow, nie liczyłam na tak szybką odpowiedź i to pozytywną, i fakt zostało nagrane dosyć na spontanie więc stać mnie na więcej haha
Dzięki bardzo :D
Zablokowany