[AKTOR] Felix

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Felix

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 08 sty 2017, 09:44

Uff...moja pierwsza praca z podkładaniem pod obraz skończona, aż się boję co usłyszę ;p ... Mam nadzieję, że się jako tako spodoba :)


Dubbing:
Krasnoludki: https://soundcloud.com/user-412011764/krasnoludki
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

YO! UOOO! W krasnoludkach masz naprawdę super głos i bardzo fajnie starasz się go modulować! Aczkolwiek te długie przerwy między niektórymi wersami są złe xD, ponieważ mam wrażenie jakbyś miał problem z czytaniem tego tekstu :)

Co do scenki to głos mi totalnie nie pasuje do postaci, a przez to, że próbujesz modulować głos, żeby chociaż troszkę pasował to grasz totalnie bez emocji na jedno kopyto. Ta postać powinna być pewna siebie, pełna werwy, można by nawet rzec, że na początku rubaszna, a później bardziej opanowana, a u Ciebie jest tak no meh, ale w krasnoludkach pokazałeś jaki masz fajny dźwięczny głos, dobrą dykcję, więc zaczniemy od młodszego aktora i mam nadzieję, że bardzo szybko będziesz co raz lepszy
Awatar użytkownika
Felix

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 08 sty 2017, 09:44

Super! :) Dziękuje bardzo :) mogę nagrać coś innego to wstawię bardziej się wczuje w postać. Tylko mam jedno pytanie - znasz może jakiś program, który pokazuje obraz w czasie rzeczywistym podczas nagrywania?...całą energie wkładałem w to żeby wcelować w kłapy, ale robiłem to totalnie na oślep, modyfikując tylko oryginalną ścieżkę audio, więc coś takiego bardzo by pomogło :)
Awatar użytkownika
Spidek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Dialogista

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 59
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:42

Felix pisze:Tylko mam jedno pytanie - znasz może jakiś program, który pokazuje obraz w czasie rzeczywistym podczas nagrywania?...całą energie wkładałem w to żeby wcelować w kłapy, ale robiłem to totalnie na oślep, modyfikując tylko oryginalną ścieżkę audio, więc coś takiego bardzo by pomogło :)
Wiesz zazwyczaj to włączasz nagrywanie w tle i patrzysz na wideo, ale jeśli się nie mylę to w Adobe Audition jest taka opcja :)
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

^ Tak jak napisał Spidek. Najprościej jest włączyć nagrywanie w tle. Potem na jednej połowie ekranu trzymać obraz, a na drugiej scenariusz. I wszystko gra. A taka opcja jest również w Vegas Movie Studio
Awatar użytkownika
Felix

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 08 sty 2017, 09:44

Ok dzieki wam, zaczynam ćwiczyć to nagrywanie z obrazem w tle...jak wejdzie w miare swoboda to mam nadzieje ze interpretacja zyska ;p
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

No na pewno!! Jeśli masz chęci to możesz spróbować jeszcze raz nagrać tę scenkę właśnie w taki sposób, ja chętnie ją obejrzę i ocenię.

Dodatkowo możesz nagrywać w pozycji stojącej, głos zyska więcej pewności siebie. Postaraj się być bardziej stary i pewny siebie. Taki człowiek z bagażem doświadczeń.
Awatar użytkownika
Felix

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 08 sty 2017, 09:44

Nanoha pisze:No na pewno!! Jeśli masz chęci to możesz spróbować jeszcze raz nagrać tę scenkę właśnie w taki sposób, ja chętnie ją obejrzę i ocenię.

Dodatkowo możesz nagrywać w pozycji stojącej, głos zyska więcej pewności siebie. Postaraj się być bardziej stary i pewny siebie. Taki człowiek z bagażem doświadczeń.
Ćwiczyłem trochę, ale postanowiłem wziąć na tapetę inną produkcję - mam nadzieję, ze bardziej się spodoba :)

Awatar użytkownika
Antura

Reżyser scenek

Dialogista

Posty: 81
Rejestracja: 10 paź 2016, 01:07

To wbijaj tutaj i się nagrywaj na casting!
http://nanokarrin.pl/forum/viewtopic.php?f=22&t=194
Jak najszybciej się musisz wdrożyć ; )
Obrazek
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Felix pisze:
Nanoha pisze:No na pewno!! Jeśli masz chęci to możesz spróbować jeszcze raz nagrać tę scenkę właśnie w taki sposób, ja chętnie ją obejrzę i ocenię.

Dodatkowo możesz nagrywać w pozycji stojącej, głos zyska więcej pewności siebie. Postaraj się być bardziej stary i pewny siebie. Taki człowiek z bagażem doświadczeń.
Ćwiczyłem trochę, ale postanowiłem wziąć na tapetę inną produkcję - mam nadzieję, ze bardziej się spodoba :)

No, no, no, głos dużo lepiej, aczkolwiek całość jest nagrana na jedno kopyto, w połowie powinieneś być bardziej zirytowany, a na koniec taki "geniusz zła muhahahaha" xD Ale powiem, że dużo bardziej mi się podoba niż to co nagrałeś ostatnio :)))))
Zablokowany