Rekrutacja na aktora uwu

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
xlidlx

Posty: 3
Rejestracja: 12 lip 2019, 13:49

Krasnoludki --->
Dubbing --->
Wszystkie głosy były wykonane przeze mnie. Tłumaczenie stworzone przeze mnie. Dubbing zawiera około stu słów. Bardzo dużo czasu mi to zajęło. Mam nadzieję, że dostanę przyjęta :)
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Witaj o/

Twój mikrofon dość mocno syczy i martwi mnie jego jakość, po obróbce audio może być nieciekawie, ale skupmy się na materiałach.

Krasnoludki: Są przyzwoite ale mamy tu kilka drobnych potknięć jak np. wszyskich lub pierszy.
Trochę też ubogo z modulacjami, próbujesz ale większość brzmi tak samo( wysil to gardło), nagranie też nie powinno zawierać dźwięków postronnych oraz popów a tutaj owych popów trochę mamy.

Scenka: Tutaj głownie rozchodzi się o grę aktorską która jest sztuczna oraz niewyraźną wymowę, śmiech musi być śmiechem, radość radością a krzyk krzykiem, jeśli będziesz się ograniczać przed mikrofonem, wszystko to zostanie negatywnie spotęgowane na scence, krzyk kota, głos radiowy czy główna bohaterka, zdecydowanie zalecam ćwiczenie płynności wymowy oraz nabrania większej pewności siebie przed mikrofonem, dubbing jest wymagający więc i ty musisz się postarać.

Jeśli masz pytania to możesz pisać mi na Discord a ja zapraszam ponownie za miesiąc.

Pozdrawiam.
Zablokowany