Rekrutacja na aktora - KarlCipher podejście drugie

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
KarlCipher

Posty: 3
Rejestracja: 27 mar 2019, 23:38

Witam!

Krasnoludki:
Scenka:
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Witaj o/

Co do krasnali to nie ma się co rozpisywać, jakość audio jest ok, co do uwag mamy kilka drobnych potknięć i problemy z wymową bo mocno plącze ci się język, słychać to momentami wyraźnie że ten właśnie mięsień trochę odmawia ci posłuszeństwa, jednak wszystko to jest na poziomie dostatecznym, to co natomiast cię niemal natychmiast grzebie to niestety scenka. Doceniam fakt że ma ona prawie 5 minut! Ale liczy się nie tyle ilość co jakość a mamy tutaj całą masę wpadek. Jak wspomniałem wcześniej plącze ci się język a tzn. Mówisz niewyraźnie i zjadasz literki, filmik jest długi więc mam mnóstwo materiału by dawać przykłady ale myślę że ogarniasz o co chodzi i w czym problem, aktor musi wysławiać się płynnie i z gracją oraz dopasować się głosowo i emocjonalnie do postaci którą gra, twoja gra aktorska to niestety tragedia i musisz poćwiczyć(bardzo), bo to co tutaj mamy to w większości po prostu bełkot w stronę mikrofonu, brak w tym duszy, iskry i wysiłku który jest konieczny w dubbingu.

Niestety nie mogę przyznać ci rangi aktora, zbyt wiele należy poprawić ale doceniam że nadal próbujesz i chyba potrzebne ci wsparcie, odezwij się do mnie na Discord to może coś ogarniemy oraz zapraszam też do naszej szkółki na forum.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
KarlCipher

Posty: 3
Rejestracja: 27 mar 2019, 23:38

Przede wszystkim dzięki za odpowiedź i spostrzeżenia.
Chwilowo u mnie jest strasznie ciężko z czasem, jednak myślę, że gdy tylko takowy się pojawi wezmę się za siebie i za ćwiczenia
Zablokowany