Rekrutacja na aktora - Gashh98

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Gashh98

Aktor

Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:35

Hej cześć! Podrzucam moje linki. Korzystam z mikrofonu behringer c-1u.

Krasnoludki:
Mia i ja (xD):

Mam nadzieję, że to wystarczy, bo jeśli chodzi o montaż i sprawy około techniczne to nie mogę się popisać :P Jeśli chodzi o takie zakłócenia podczas krzyku w scence to pojawiły się one dopiero po zmontowaniu w movie maker. W surowym dźwięku ich nie ma o.O
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Siemka o/

Generalnie bardzo ładne krasnale, czytane z luzem, wyraźnie i interesująco a na dodatek mamy zabawę głosem i dobrą dykcję, wszystko podkreśla też dobra jakość audio, brawo. Ale! muszę oczywiście czegoś się przyczepić, niemal zawsze gdy wypowiadasz "P" mamy popa, pilnuj tego bo takie nagrania lądują w koszu. Popiszemy teraz o scence, dubbing jest wymagający i często-gęsto ludzie za bardzo powstrzymują się przed mikrofonem a rezultatem tego jest mało zachwycający film, co do ciebie widać że się starasz jak możesz a do wprawy dojdziesz z czasem i wyzwolisz prawdziwy potencjał w symulowaniu przekonujących emocji.

To co tutaj zobaczyłem daje mi pewność że szybko się wyrobisz i dlatego też mianuję cię "Młodszym Aktorem" Gratulacje! A teraz zgłoś się na Discord po swoją rangę.

Pozdrawiam.
Zablokowany