Rekrutacja na Aktora [The Thunderstorm]

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Rest

Aktor

Posty: 10
Rejestracja: 31 lip 2019, 00:00

Witam!
Kiedy to piszę jest 3 nad ranem. Godzinę temu skończyłem robić wszystko co do mnie należało.
Lecimy więc!
------------------------
Krasnoludki :
------------------------
Uwaga!
Nie mogłem innego formatu wybrać, więc jest w m4v.
----------------------

----------------------
Scenka : (Niesamowity świat Gumballa) ja jako Gumball
------------------------
Uwaga!
Montowalem jak najlepiej umiałem... Telefonem :) w dodatku też nim nagrywalem... Końcówka W OGÓLE mi się nie spodobała... Niestety... Ale cóż... Raz się żyje.
------------------------

(EDIT. W jednej scenie miałem przytlumiony głos więc trochę to poprawiłem)
-----------------------
Bardzo dziękuję za przeczytanie i dobranoc (bądź do widzenia, zależy od pory dnia)
Ostatnio zmieniony 02 sie 2019, 21:17 przez Rest, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pawlik

Reżyser scenek

Aktor

Dźwiękowiec

Instrumentalista

Posty: 61
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:11

Hmm... no aktorsko sobie radzisz jak na mój gust całkiem fajnie, masz młody głos więc większość dzieciaków byłaby twoja na chwilę obecną, ale... no właśnie.
Fakt, mikrofon w telefonie nie jest najgorszy ale jeśli nie pozbędziesz się tego "efektu stereo" to będzie lipa. Chodzi o to, że przy nagraniach twój głos chodzi sobie jak chce.
Trzeba coś z tym zrobić, bo inaczej cienko to widzę. Ale nie ja tu decyduję. ;)
Awatar użytkownika
Rest

Aktor

Posty: 10
Rejestracja: 31 lip 2019, 00:00

Postaram się naprawić ten ''efekt stereo''. Dzięki za opinie!
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Siemka o/

O rany, rany.....I co ja mam z tobą zrobić? Z jednej strony dobrze radzisz sobie od strony aktorskiej, grasz w sposób przekonujący z drugiej strony plącze ci się język gdy mówisz szybko, jest to coś nad czym musisz panować. Słychać to zwłaszcza w scence gdzie gonisz za tekstem by nadążyć za ruchem ust Gumballa, zjadasz literki lub spłycasz słowa a fakt że nagrywasz na komórce
przepełnia mnie grozą (0_o).
Wymagana jest dobra jakość(nagrania w Mono)ale jakimś cudem twoje audio nie jest wcale tragiczne dlatego wyjątkowo się ugnę, masz 12 lat ? no nieźle bo widzę tu potencjał dlatego też podkreślę raz jeszcze:

1. Dykcja: Ćwicz poprawną wymowę i unikaj zjadania literek.
2. Jakość Audio: polecam mikrofon np. Novox NC-1, dobra opcja za rozsądną cenę.

Mianuję cię "Młodszym Aktorem" i liczę że szybko zostanę poinformowany o zakupionym przez ciebie mikrofonie, zgłoś się też na Discord Nanokarrin po rangę.

Pozdrawiam.
Zablokowany