Rekrutacja na aktora [Blacknife]

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Blacknife

Aktor

Wokalista

Posty: 15
Rejestracja: 29 lip 2019, 15:31

Witam o/

Próbować każdy może, więc i ja spróbuje.
Bawiłem się całkiem nieźle przy nagrywaniu tych materiałów :)

--------------------
Krasnoludki -
--------------------
Scenka -
--------------------

Pozdrawiam ;)
You are never fully dressed without a smile! :twisted:
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Hej o/

Ładne Krasnale przeczytane czysto i gładko, raz czy dwa razy wpadłeś w poślizg " Krasnoludki z wszyskich miast" lub "som" ale generalnie bardzo dobrze z fajnymi modulacjami. Słychać też w tle lekkie buczenie, ledwie słyszalne ale udało mi się to wyłapać. W scence jako narrator spisałeś się lepiej niż w roli pingwina ale w obu rolach brzmisz jak dwie różne osoby a to dobry atut, scenka jednak jest strasznie krótka a ja chce byś pokazał coś więcej w zakresie emocji, dlatego daje ci tydzień (do 10 sierpnia włącznie) byś dosłał scenkę w której zagrasz przynajmniej dwie role i liczę na dobry pokaz emocjonalny(wybór jest twój: śmiech, gniew, smutek czy zażenowanie),czekam na twój materiał.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Blacknife

Aktor

Wokalista

Posty: 15
Rejestracja: 29 lip 2019, 15:31

Witam ponownie o/

Dziękuje za miłe słowa jak i wytknięcie poślizgów, będę nad tym pracować, w końcu człowiek uczy się całe życie ;)
Przesyłam kolejną scenkę, mam nadzieję że dostatecznie długa:


Przepraszam że tyle to trwało ale miałem zapracowany tydzień, dzisiaj mogłem w końcu coś nagrać :)

Pozdrawiam
You are never fully dressed without a smile! :twisted:
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

A zatem

Cieszę się bardzo że zrobiłeś scenkę jak prosiłem, to już jest materiał na podstawie którego można co nie co wywnioskować i uważam że przy odpowiednich poradach od reżysera będziesz wstanie poradzić sobie z rolą, mamy ty momenty gdzie emocje są nieco źle zagrane a krzyki mogły by być mocniejsze jednak ćwicząc nabierzesz wprawy.

Mianuje cię "Młodszym Aktorem", zgłoś się też po swoją rangę na Discord NK.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Blacknife

Aktor

Wokalista

Posty: 15
Rejestracja: 29 lip 2019, 15:31

Dzięki :)

Sam czuje że nie jestem zadowolony ze scenki, wina braku czasu ;)
Będę ćwiczyć.
You are never fully dressed without a smile! :twisted:
Zablokowany