Rekrutacja na aktora - Terunsei

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Yastia

Aktor

Wokalista

Posty: 12
Rejestracja: 12 sie 2019, 15:29

Witam! :)

Bawiłam się świetnie podczas nagrywania, więc postanowiłam, że i ja spróbuję!

------------------

Krasnoludki -

------------------

Scenka -

------------------

Dodatkowe nagranie -


Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Cześć!

Krótka piłka z mojej strony - fajnie grasz, dykcję trzymasz na tym przyzwoitym poziomie i w sumie to poza mikrofonem, który górnolotny nie jest, to masz w sumie wszystko aby dostać pełną rangę. Zanim jednak podskoczysz z radości, to zgaszę twój zapał. Dam ci jedynie rangę Młodszej, a powód jest prosty - w scence, choć nie insynuuje od razu że była ona nieambitna, niewiele pokazałaś poza tonem takiej drapieżnej i dumnej. Zabrakło mi emocji wybuchowej, która zdeterminowałaby czy zasługujesz na pełną rangę. Nie będę strzelać na ślepo, bo nie na tym polega ta cała zabawa. Wolę, dla czystości sumienia, dać ci na razie rangę Młodszej, a gdy tylko będziesz miała możliwość nagrania mi czegoś wybuchowego (śmiech, krzyk, przerażenie etc etc), to ja chętnie rangę zmienię.
A póki co baw się dobrze w gronie Aktorów! :D
Awatar użytkownika
Yastia

Aktor

Wokalista

Posty: 12
Rejestracja: 12 sie 2019, 15:29

Bardzo się cieszę! Dziękuję za taką szansę :)
Nagrałam scenkę, która wymaga ode mnie czegoś więcej. Mam nadzieję, że tym razem będzie lepiej!

Scenka:
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Wow dziewczyno, ale masz zapał XD
Dobra, przechodząc do scenki. Bardzo mi się podobał początek. Nie był idealny, ale ten jęk rozpaczy był zagrany perfekto. Niestety, później, gdy wchodzą już krzyki, gdy Yuno biegnie i masakruje korytarz, poziom spada. Nie ukrywam, że wzięłaś sobie ciężką postać do zagrania. Jak zobaczyłam yandere, pierwsza myśl była "o jezu, no łatwo nie będzie". Bo to jest jeden z trudniejszych charakterów do gry. Jest zmienna w emocjach, bardzo ekspresyjna i ciągle na krawędzi szaleństwa a normalności. Niestety, ale "zdychajcie wszyscy" etc etc - nie brzmiało przekonująco. Brzmiałaś raczej jakbyś nie była pewna, czy robisz to dobrze. A ja uwazam, że te kwestie powinno się krzyczeć na pełnej, nawet tak ochryple, pełny gniew, musisz się odpalić. Dla początkującej osoby jest to super trudne. Dla osoby która już trochę w tym siedzi też to nie jest łatwe.
No ja tu owijam trochę w bawełnę, ale chcę ci uświadomić, że nie wzięłaś prostej scenki na warsztat. Ja ci pełnej rangi teraz dać nie mogę, i proponuję, żebyś nie szarżowała tak bardzo o jej zdobycie. Młodszy różni się niewiele, a ma nawet o tyle łatwiej, że zawsze ktoś mu podpowie jak coś zagrać lepiej. Poczekaj chwilkę, zagraj w kilku projektach, i wtedy wróć z tą konkretną scenką, zagraną jeszcze raz, poprawnie.
Awatar użytkownika
Yastia

Aktor

Wokalista

Posty: 12
Rejestracja: 12 sie 2019, 15:29

Rozumiem i dziękuję za opinię. Dałam szybko odpowiedź, bo miałam oddać kolejne nagranie "kiedy masz czas", to miałam czas, więc dałam tego samego dnia. :D Może źle to odebrałam. W każdym bądź razie, będę ćwiczyć więcej, jeszcze raz dziękuję! :)
Zablokowany