Rekrutacja na aktora - Wiwi - podejście trzecie

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Wiwi

Dialogista (rekruter)

Reżyser scenek

Dialogista

Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2019, 14:13

Hej! To znowu ja! Kiedyś musi się udać... xD

Krasnoludki -

Scenka (tak, zagrałem tutaj wszystkie postaci - Ciastko, Pinokio, Świnkę oraz tamtego blondyna) -

Dodatkowa scenka -
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Cześć!

Nie wiem, kto cię wcześniej sprawdzał, może to byłam ja..? Nie pamiętam, za dużo osób się przewinęło.
Anyway, na Krasnale nie zerkałam, bo to twoje trzecie podejście, Krasnale to ty powinieneś już umieć zrobić bezbłędnie. Skupiłam się na scence, i tu cię od razu nastawię, wesoło nie jest.
Zacznijmy od najmniejszego bólu, znaczy dykcji. Monolog Pinokio jest w miarę wyraźnie powiedziany, co bawi bardziej, że kwestie mówione o wiele wolniej wypadają gorzej. Ironicznie dosyć. Mówisz szybciej, powinieneś się potykać, ale ty raczej niezbyt wyraźnie to powiedziałeś kwestie Księcia.
Kolejna sprawa, która rzuciła mi się prawie od razu - twój sposób gry Księcia. Tu już nawet nie chodzi o modulacje, raczej o to, że Książę w twoim wykonaniu nie miał za grosz charakteru. Nagrywając daną postać musisz wykreować ją swoim głosem, sprawić, że będzie brzmiała ciekawie, a nie jak setny bohater z tła, który mówi trzy słowa na krzyż. U ciebie Książę to takie białe, niezapisane płótno. Nudne w opór. Przyczepię się też do Świni, ale tu raczej chodzi o ekspresję. Nie brzmiałes jakbyś się wcinał, całkowicie zmęczony i sfiksowany tą chorą sytuacją. Raczej jakbyś delikatnie podniesionym głosem rzucał niezbyt ważną informację. No heloł, nie o to tu chodziło.
Pinokio niestety nie miał trudnej do zagrania roli. Jedynie pod względem dykcji, ale to już mówiłam, poradziłeś sobie.
Kurcze, naprawdę jest mi przykro, patrząc, że to trzecie podejście, ale z drugiej strony, chciałam zapytać - co robisz, aby osiągnąć progress? Nagrywasz coś dla siebie? Wysyłasz to komukolwiek do oceny? Na początku ciężko jest wychwycić własne błędy, wszystko wygląda idealnie, gdy w istocie takie nie jest. Uważam, że tobie przydałaby się druga osoba, która mogłaby wytknąć ewentualne błędy. W taki sposób myslę, że szybciej osiągniesz progress niż jedynie nagrywając scenki dla siebie. Przemyśl to sobie. Na razie rangi nie dostaniesz.
Awatar użytkownika
Wiwi

Dialogista (rekruter)

Reżyser scenek

Dialogista

Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2019, 14:13

Dziękuję za szybko udzieloną odpowiedź!
Zablokowany