Aktor

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

NabiLee

Wokalista

Instrumentalista

Posty: 6
Rejestracja: 18 sie 2019, 20:17

Anjo!
Przesyłam linki z moim podejściem dubbingowym. Mam nadzieję, że będzie z nimi, co robić :)

Pozdrawiam,
Nabi



Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Cześć!

Od razu powiem, że grasz fajnie. Kreujesz postać, miło się ciebie słucha. Scenka za krótka, ale to i tak będziesz musiała poprawić, boooo...
Mikrofon. Ma mocne echo, brzmi metalicznie. Echo może być wynikiem ewentualnie pomieszczenia w którym nagrywasz. Czy jest w nim dywan? Czy jest ono duże i puste? To zabrzmi głupio, ale dobrym pomysłem jest nagrywanie w szafie - tworzy małą przestrzeń, dzięki czemu echo powinno być zerowe. Gorzej, jeżeli to wina sprzętu. Proponowałabym zainwestować te 200 złotych w coś lepszego, co pozwoli ci na otrzymanie rangi. Niestety, ale z takim mikrofonem, jak dobrze byś nie grała, nikt cię nie weźmie do projektu, bo będziesz się wybijać jakością nagrań.
Także, first things first, nowy sprzęt. Druga rzecz - scenka z wybuchową emocją, typu płacz, śmiech, gniew, przerażenie, któreś z tych a najlepiej wszystkie na raz :D Po tym co pokazałaś w tych 34 sekundach uważam, że słucha się ciebie naprawdę przyjemnie, i jeżeli wybuchowe emocje wyjdą ci przyzwoicie, to masz szansę na pełną rangę. Przemyśl to sobie dobrze, a na razie pozdrawiam :D
NabiLee

Wokalista

Instrumentalista

Posty: 6
Rejestracja: 18 sie 2019, 20:17

Ok, dzięki wielkie. Poprawię, co mogę i będę próbować jeszcze raz :)
Zablokowany