Rekrutacja - Bizon

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Bizon

Posty: 2
Rejestracja: 17 sie 2019, 19:41

Witam!

Chciałbym spróbować swoich sił w rekrutacji. Liczę, że da mi wgląd na czym stoję, a nad czym muszę jeszcze popracować! :D

Krasnoludki

Scenka

Pozdrawiam,
Bizon
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemaneczko!

Masz dobry mikrofon, fajne warunki głosowe, ale, Chryste Panie, za tą scenkę to tylko bić. Nie chodzi o jej zagranie (choć i tu uważam, że fajerwerków nie było), a raczej o sam dobór. Wymień, ile emocji zdołałeś zagrać? To, co przedstawiłeś, to była narracja, pokazałeś się od strony narratora, który niestety, nie włożył zbyt wiele emocji w wypowiedzenie swoich kwestii. Z resztą, umówmy się, tu nie było pola do popisu. Widząc Death Nota, myślę sobie "która to scena będzie, scena śmierci? scena jakiegoś ważniejszego, bardziej emocjonalnego monologu?" nie, cholera, nic z tych rzeczy.
Zacznijmy od tego, że ta scena jest ewidentnie pompatyczna, a w twoim głosie brakuje tej strawnej dozy przesady, tego brzmienia jak "jestem geniuszem i się tego nie wstydzę". Bąkasz coś, bąkasz, ale czy to pasuje do charakteru postaci? Otóż nie.
Słuchaj, przyjdź za miesiąc z nową scenką, z tego anime. Ale tym razem znajdź coś gdzie będzie jakaś emocja wybuchowa, szaleństwo, gniew, przerażenie, radość, płacz, coś w tym guście. A na razie, niestety, bez rangi.
Bizon

Posty: 2
Rejestracja: 17 sie 2019, 19:41

Dzięki za ocenę!

Sam nie byłem pewny tej scenki, trudno było mi coś znaleźć. Powinienem był przeznaczyć na to więcej czasu. Wracam za miesiąc z jakimś wyciem czy coś :D
Zablokowany