Rekrutacja na aktora - P3ter

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
P3ter

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 6
Rejestracja: 19 sie 2019, 02:05

Cześć!
Podejście pierwsze i mam nadzieje, że ostatnie :3

FunDub »
Krasnoludki »
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemaneczko!

Kurczę, ty bardzo fajnie grasz, fajnie głos modulujesz... Ale czemu scenka taka nieambitna? Zagrałeś ją na piątkę z plusem (były mankamenty, o które bym się dowaliła będąc reżyserką tego projektu, ale wiem, że są tacy, co by ich nie zauważyli), ale na dobrą sprawę w niej naprawdę niewiele było. W sensie, gdzie są emocje wybuchowe, o których powtarzam przy każdej rekrutacji? U ciebie ich zwyczajnie nie było. Przypominam, bo może będziesz chciał walczyć o pełną rangę: radość, szaleństwo, gniew, rozpacz, przerażenie. To takie główne, filary można by rzec.
W każdym razie, spoilernęłam już, dostajesz rangę Młodszego. Za schludną scenkę, dobry mikrofon i dykcję. Btw, dykcja - dobrze wyłapałam, czy masz lekką wadę wymowy? Mam znajomego, który mówi w bardzo podobny sposób do ciebie, dlatego też przymknęłam oko i postanowiłam dać ci rangę, mimo, iż czasami brzmiałeś średnio wyraźnie. Mam nadzieję, że się nie potknęłam. A póki co, witam w gronie aktorów!
Awatar użytkownika
P3ter

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 6
Rejestracja: 19 sie 2019, 02:05

Bardzo dziękuje, miło mi że się udało :D
Czemu taka scenka a nie inna? Tą zrobiłem z nudów gdzie przy skończeniu jej przypomniało mi się że jest oto taka rekrutacja więc stwierdziłem że użyję już tej scenki.
Jeszcze co do pytania o wadę wymowy to jej nie mam a to brzmienie średnio wyraźnie czasami może być spowodowane przez fakt że noszę aparat ¯\_(ツ)_/¯ (albo tym że próbuję za szybko mówić xD) przy czym cały czas nad tym pracuje.

Raz jeszcze dziękuje i pozdrawiam.
Zablokowany