Rekrutacja na aktora-KeyKing

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

KeyKing

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 23 sie 2019, 20:35

Hejunia, poniżej moje wypociny :D

Krasnoludki -

Scenka -
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Cześć!

Fajne te Krasnoludki, takie konkretne. Za scenkę też szanuję, bo jakoś rzadko kto tyka się South Parka, a szkoda, bo ma potencjał, i łatwo w nim znaleźć dobrą do zagrania scenkę. I za samą grę aktorską to ja bym ci dała rangę, serio. Zagrałeś w punkt (moja siostra, która ogląda SP powiedziała nawet, że brzmisz kubek w kubek jak ojciec Kyle'a), aaaaleeee...
Artykulacja. Za słabo otwierasz buźkę, i to słychać. Zjadasz niektóre słowa, bąkasz je przez półotwarte usta, przez co ja się mogę domyślić co powiedziałeś, ale załóżmy, że trafisz na upierdliwego, który jeżeli nie słyszy, to nie rozumie co chcesz mu przekazac, i amen.
I kurczę, najsmutniej mi jest odrzucać rekrutacje gdy ktoś wywali się na małej pierdole, ale niestety - przyjdź za miesiąc, a do tego czasu, rób ćwiczenia artykulacyjne. Mogę ci je podesłac na priv jeżeli chcesz, takie z których ja korzystam, zawsze przed nagrywaniem robię je sobie przez 10 minut i zdecydowanie one wystarczają.
Anyway, widzimy się za miesiąc
KeyKing

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 23 sie 2019, 20:35

Okey teraz wiem co muszę poprawić i nad czym popracować, byłbym wdzięczny za te ćwiczenia.
Widzimy się za miesiąc.

PS.
Mam parę pytań
- Mogę użyć tej samej scenki w drugim podejściu ?
- Drugie podejście zamieścić tu, czy stworzyć nowy temat z dopiskiem "Drugie podejście" ?
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Może być ta sama scenka!
Stwórz nowy temat, bo tego mogę nie zauważyć, jako, że już jest odhaczony jako sprawdzony.
Zablokowany