rekrutacja na aktora - Natalia

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

codeine13

Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2019, 14:34

krasnoludki:
fandub:
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Cześć!!

Kurcze, długo mi się przyszło nad tobą zastanawiać. Powierzchownie wydaje się, że wszystko jest okej, każda postać, którą nagrywasz, różni się charakterem i tonem głosu, aalleeee...
Blondynka powinna brzmieć trochę agresywniej i śmielej. Nie chcę powiedzieć, że brzmi jakby miała kija w dupie, ale trochę tak jest. Z jednej strony, ma ten taki specyficzny ton wyluzowanej babeczki, ale przy tym, twój głos brzmi jakbyś go tłumiła.
Generalnie większość kwestii jest jakaś taka przytłumiona. Nie szepczesz, ale nie mówisz też pełnym głosem. Mieszkasz z rodzicami, prawda? Boisz się, żeby nie usłyszeli? W takim razie, powiedz im, że będziesz teraz nagrywać. Początki są ciężkie, żeby się przełamać, że ktoś cię słyszy za ścianą, ale pomyśl, że w projekcie na grupie, mogłby cię usłyszeć dosłownie każdy człowiek na Ziemi.
Dlatego, podsumowując, musisz się troszeczkę otworzyć i bardziej ośmielić. Bo masz super grę, super modulujesz, i brakuje ci dosłownie tyci tyć, żeby tę rangę mieć. A na razie, zapraszam za miesiąc.
codeine13

Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2019, 14:34

Dziękuję za rady. Dostosuję się do nich i spróbuję za miesiąc. A co do krasnoludków, to one są nagrane dobrze, czy też mam spróbować jeszcze raz?
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Krasnoludki mogą być!
Zablokowany