[AKTOR] Oku

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Oku

Reżyser scenek

Tekściarz (młodszy)

Dialogista

Animator (młodszy)

Posty: 27
Rejestracja: 29 lis 2016, 17:22

Krasnoludki: klik
Scenka: klik klik

Szaleństwa ciąg dalszy, nudziło mi się i stwierdziłem, że nie mam w sumie jeszcze niebieskiej rangi. Znając moje szczęście nie przejdę i dalej nie będę miał, ale będę wiedział co poprawić!
Przy "cholera" jest trzask, ale spokojnie, to tylko ja uderzający dłonią o łóżko, za bardzo się wkręciłem uwu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Aris

Wokalista

Ilustrator

Posty: 5
Rejestracja: 22 gru 2016, 14:45

powodzenia ziom
Awatar użytkownika
Oku

Reżyser scenek

Tekściarz (młodszy)

Dialogista

Animator (młodszy)

Posty: 27
Rejestracja: 29 lis 2016, 17:22

wymyśliłabyś tym razem jakiś inny tekst
Obrazek
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Krasnale: Co do krasnali to dykcyjnie jest w porządku ale jedziesz z tym jak karabin maszynowy i gdzie podziały się modulacje głosowe? Lecisz jednym tonem i nie wysilasz gardła a przydał by się wesoły krasnal, stary, smutny itp.

Scenka: Łoooo matko czemu grasz laskę skoro jesteś facetem? Po pierwsze kompletnie źle się to prezentuje a po drugie aktorsko leżysz, ważną częścią udanej rekrutacji jest świadomość do jakich postaci pasuje twój głos i zaprezentowanie tego w przekonujący sposób co kompletnie ci nie siadło, sama scenka i akcja która się tam dzieje nie daje dużych możliwości a monotonny dialog prowadzony przy barze to zdecydowanie za mało na zostanie aktorem.

Podsumowanie: Gra Aktorska i modulacje to rzeczy na których masz się skupić i przygotować następnym razem scenkę która będzie widowiskiem emocji.

Pozdrawiam.
Zablokowany