Rekrutacja na aktora - PoisonousTurtle

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

PoisonousTurtle

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2019, 23:50

Hej :)
Moje pierwsze podejście, mam nadzieję, że będzie w porządku ale przyjmę każdą wskazówkę :)

FunDub: https://youtu.be/IXPcVNDTNC8
Krasnoludki: https://drive.google.com/file/d/1vMVcCk ... AC5dN/view
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemanko!!

Masz straaasznie sympatyczny głos, bardzo miło się go słucha. Trzymasz poprawnie dykcję, także Krasnoludki zaliczam na plus (poza tym łupnięciem na początku, co ty, na krześle się poprawiałeś? na to był czas przed włączeniem mikrofonu xd)
Anyway, scenka! Drugi rekruter ma złe wspomnienia z chłopakami grającymi dziewczyny, więc od razu kazał mi cię sprawdzić. I tak sobie oglądam, myślę "kurcze, ale fajnie gra chłopaczek, ale gdzie ta rola żeńska?", a potem zong, bo postać ma cycki.
Okej, zbaczam z tematu. Jestem wdzięczna, że darowałeś sobie takie zniewieścianie głosu, a skupiłeś się na poprawnym zagraniu emocji. Mogłabym się przyczepić do tłumienia krzyku, ale to byłaby kwestia jednej poprawki. Nawet najlepszym się zdarza. A ty zagrałeś nawet reagi dobrze, co jest sztuką dla osób które dopiero zaczynają. Onomatopeje to kłoda na której chyba każdy nowicjusz się wypieprzył, a tobie poszło zna-ko-mi-cie!
Dobra, ja się nad tobą rozpływam, a teraz do meritum - dam ci pełną rangę z kredytem zaufania, że te tłumienie krzyków to po pierwszym większym projekcie zniknie i nikt mi się na ciebie nie będzie skarżył, że nie umiesz tego zagrać jak trzeba. Otwórz się troszkę, zapomnij, że masz sąsiadów za ścianą i wczuj się w sytuację, tak będzie najprościej. Szczególnie przy anime, gdzie postacie są przesadnie ekspresyjne.
Dobra, a na razie śmigaj do przeglądania aktualnych castingów, do których dostajesz dostęp, make me proud, i witamy w gronie Aktorów! :D
PoisonousTurtle

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2019, 23:50

<3
Zablokowany