[AKTOR] WartaZ

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

WartaZ

Aktor

Posty: 22
Rejestracja: 13 sty 2017, 09:29

Uszanowanie prowadzącym oraz wszystkim użytkownikom.

Wg. zasad rekrutacji, umieszczam link do krasnali, oraz próbkę modulacji/podkładu głosowego :)

Pozdrawiam, i czekam na opinię :)


''Życie depcze wyobraźnie...''

UŻYWAJ POLSKICH ZNAKÓW, JEST RÓŻNICA, CZY ZROBISZ KOMUŚ ŁASKĘ, CZY LASKĘ !
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Siemaneczko,

jakim mikrofonem nagrywasz? Chyba coś się z nim złego dzieje, bo masz metaliczne przestery na krasnoludkach, a w próbkach głosu masz dość duży pogłos.

Ogólnie bardzo spoko modulacja, ale emocjonalnie wszystko jest na jedno kopyto i mnie to do końca nie przekonuje. Jakbyś mógł nagrać jeszcze raz krasnoludki tym razem bez głosowej modulacji, ale żeby pokazać jak największą gamę emocji od radości po smutek, rozpacz, gniew, złość, zazdrość :)
WartaZ

Aktor

Posty: 22
Rejestracja: 13 sty 2017, 09:29

Ok, dzięki za szybką odpowiedź. Nagrywam Samsonem kumpla, nie wiem dokładnie jaki model, ale zwrócę na to uwagę :)

Postaram się jeszcze w weekend dograć materiał, i wrzucam link
''Życie depcze wyobraźnie...''

UŻYWAJ POLSKICH ZNAKÓW, JEST RÓŻNICA, CZY ZROBISZ KOMUŚ ŁASKĘ, CZY LASKĘ !
WartaZ

Aktor

Posty: 22
Rejestracja: 13 sty 2017, 09:29

Ok, odświeżam temat, drugie podejście, z próbą pokazania różnych emocji :)



Czekam na znak
''Życie depcze wyobraźnie...''

UŻYWAJ POLSKICH ZNAKÓW, JEST RÓŻNICA, CZY ZROBISZ KOMUŚ ŁASKĘ, CZY LASKĘ !
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Nie ma w ogóle emocji związanych z radością, śmiechem, jest troszkę jakbyś był niby zdenerwowany, ale nadal wszystko jest mega płaskie na jedno kopyto emocjonalne, chyba nie zrozumiałeś o co mi tak naprawdę chodzi. Chciałam, żebyś krzyczał, płakał, śmiał się mówiąc, nie zwracaj uwagi na sens tekstu ale mówiąc dane wersy oddawaj różne emocje.

Jak mi się uda to w nocy nagram i Ci pokażę co miałam na myśli
WartaZ

Aktor

Posty: 22
Rejestracja: 13 sty 2017, 09:29

Ok, po wyjaśnieniu myślę, że jestem w stanie to poprawić, ale proszę mimo wszystko o przykład, a ja na spokojnie pod koniec tygodnia będe korygował
''Życie depcze wyobraźnie...''

UŻYWAJ POLSKICH ZNAKÓW, JEST RÓŻNICA, CZY ZROBISZ KOMUŚ ŁASKĘ, CZY LASKĘ !
WartaZ

Aktor

Posty: 22
Rejestracja: 13 sty 2017, 09:29

Ok, do 3ch razy sztuka. Chwilę porozkminiałem, i mam nadzieję, że teraz to wygląda lepiej, i że mniej więcej o to chodzi :) Jeśli nie, trudno, widocznie nie moja pora, albo nie moja bajka :) Wrzucam link i czekam na komentarz !

''Życie depcze wyobraźnie...''

UŻYWAJ POLSKICH ZNAKÓW, JEST RÓŻNICA, CZY ZROBISZ KOMUŚ ŁASKĘ, CZY LASKĘ !
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Wiem, że wyciagnę z Ciebie jeszcze więcej, ale to już zrobię przy jakiejś scence jak będziemy pracować razem. Na razie dostajesz młodszego aktora! Brawo! :)
WartaZ

Aktor

Posty: 22
Rejestracja: 13 sty 2017, 09:29

Ślicznie dziękuje, czekam zatem na znak co, jak, i kiedy działamy :) Apropo, jest jakiś plan działania, czy projekt, nad którym niedługo będziemy pracować ? Skoro już jestem zaakceptowany, jestem ciekaw wszystkich szczegółów :)

Pozdrawiam !
''Życie depcze wyobraźnie...''

UŻYWAJ POLSKICH ZNAKÓW, JEST RÓŻNICA, CZY ZROBISZ KOMUŚ ŁASKĘ, CZY LASKĘ !
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Na razie rozejrzyj się po forum, wejdź na Discord, nawiąż znajomości. Zorientuj się w pracy grupy, gdzie co jest. Obserwuj nowe tematy w dziale Dubbingowo i dział z castingami. Jeśli będziesz mieć niedosyt, za jakiś czas, tydzień, dwa, miesiąc, startuj na reżysera :).
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Na razie moje projekty są powiedzmy zamrożone, bo muszę sobie zorganizować jakiegoś kompa do pracy, bo mój stary strzelił focha, ale jak to mi się uda ogarnąć to Cię do czegoś swojego wciągnę.

Wszystkie projekty dubbingowe jakie obecnie są prowadzone znajdziesz pod tym linkiem: http://www.nanokarrin.pl/forum/viewforum.php?f=22
Wszystkie castingi do projektów znajdziesz tu: http://www.nanokarrin.pl/forum/viewforum.php?f=23 i na przykład jest prowadzony obecnie casting przez Naimen

Projekty w grupie są tworzone na bardzo prostej zasadzie, czyli jak reżyser chce zrobić jakiś projekt znajduje ludzi, którzy chcą mu pomóc i robi. :)
Zablokowany