Rekrutacja - Mersin v2

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Mersin

Aktor

Raper

Dialogista (młodszy)

Animator (młodszy)

Posty: 23
Rejestracja: 31 sie 2019, 16:33

Umm, wiem że może ciut za wcześnie, ale nagrywki sprawiły mi sporo frajdy, więc postanowiłem że spróbuję raz jeszcze, ciut szybciej :v

Mikrofon Novox NC-1, jeszcze bez pop filtra.

Krasnoludy -
Scena -

To w sumie tyle :p
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemaneczko!

No nie wiem czy faktycznie się za mocno nie pospieszyłeś, tym bardziej, że nadal jest parę błędów.
Ton błagalny nie wychodzi ci w ogóle. Brzmisz tak jakbyś stękał te kwestie, a nie wchodził w taki nawet błagalny jęk. Nie brzmisz przekonująco.
Znowu postać tego drugiego ducha nie ducha - nie wiem dlaczego tak dziwnie momentami stawiasz akcenty w zdaniu. Nie umiesz zdecydować która informacja jest najważniejsza do przekazania, i tak skaczesz tonacją jak w jakiejś piosence. Masz przebłyski geniuszu, gdy słucha się ciebie naprawdę fajnie, a potem znowu, brak jakiejkolwiek intencji w zdaniu przez co brzmi ono dziwnie. Plus, w którymś momencie znowu zacząłeś ściskać głos i przechodzić w zbędny szept. A nawet nie szept, a coś na pograniczu szeptu i normalnego mówienia, znaczy że ścisnąłeś gardło.
Zdecydowanie za bardzo się pospieszyłeś, rangi nie dostaniesz.
Poćwicz trochę nad samym tekstem, skup się na tym by kwestie były mówione jak najnaturalniej, no i przezwycięż to ciągłe zaciskanie gardła, bo to chyba główny twój problem.
Pozdrawiam!
Zablokowany