Rekrutacja na aktora-KeyKing Drugie podejście

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

KeyKing

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 23 sie 2019, 20:35

Hejunia, wracam po miesiącu.

Krasnale -

Scenka -
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siema!

"Zjazd" - troszkę za mocno zaakcentowałeś to drugie "z", zabrzmiało karykaturalnie wręcz.
Sorki za taki start, ale to mnie ugryzło mocno, a dalszych potknięć już mi się nie chciało ci wytykać, bo wyłapałam w czym jest problem. Za bardzo starasz się nie czytać "ą" jako "om", itp. Pamiętaj, że twoja dykcja ma być dobra, ale przy tym naturalna. Nikt normalnie tak mocno nie akcentuje "ą", czy tego nieszczęsnego "z". Musisz wyłapać złoty środek, ale tbh, lepsze jest to twoje natręctwo niż gdy ktoś jawnie kaleczy te samogłoski jakby ich nie widząc, także przymykam oko.
Haha, ironicznie, przy scence zamiast "otrzymasz" usłyszałam "oczymasz", także no.. pilnowałeś się przy Krasnalach, a tutaj skupiłeś się na emocjach.
W ogóle teraz cię poznałam, już się drugi raz spotykamy :D
Anyway, powrót do scenki - jest zagrana przyzwoicie. Bez fajerwerków, może dlatego, że czasami siada ci dykcja co mi się niestety rzuciło, plus Mamka Kyle'a jest zagrana hmhmhm, na tym samym tonie, brak u niej jakiegoś odstępstwa w emocjach przy każdej kwestii, są zagrane na jedno kopyto.
Ale, z racji, że widzę u ciebie postęp, to dostaniesz tego Młodszego Aktora - liczę jednak, że poleci u ciebie zajebisty progress, i to w na tyle krótkim czasie, żebym nie musiała się za ciebie wstydzić. Nie będę śledzić twoich poczynań, dlatego, gdy stwierdzisz, że już doszło do postępów, to wyślij mi swój najnowszy projekt i będziemy rozmawiać o przejściu na pełną rangę.
Dostajesz dostęp do castingów NK, mam nadzieję, że weźmiesz udział w tych jeszcze otwartych, i powodzenia!
Zablokowany