Rekrutacja na aktora - Doom232sky

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Doom232sky

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2019, 14:15

Witam!

Poniżej moje małe wypociny :D

Krasnoludki:

Film:

Z góry przepraszam, jeśli w nagraniach pojawią się szumy. Po prostu mam bardzo czuły mikrofon, a warunki takie... no... domowe.
Normalnie umiem z siebie więcej wykrzesać, ale jestem lekko podziębiony. Mam nadzieję, że to nie przeszkodzi w sprawiedliwej ocenie.

Pozdrawiam :)
Ekscentryczny Introwertyk
Jeśli coś jest głupie, ale działa, to to nie jest głupie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Doom232sky, niestety ale jakość audio jest tragiczna a to już na start przekreśla twoje szanse. Dopiero gdy zaopatrzysz się w lepszy mikrofon to zapraszamy ponownie.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Doom232sky

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2019, 14:15

Obawiam się, że to nie chodzi o lepszy sprzęt (mam mikrofon pojemnościowy). Warunki w domu mam takie, że jak obrabiałem audio, to nawet redukcja szumu nie pomagała. Pracuję nad wytłumieniem dźwięków "z tła". Ew. pomoc, jak się do tego zabrać, mile widziana
Ekscentryczny Introwertyk
Jeśli coś jest głupie, ale działa, to to nie jest głupie :mrgreen:
KeyKing

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 23 sie 2019, 20:35

Hejunia, ja na Twoim miejscu nie bawiłbym się w odszumianie (są od tego inni, bardziej doświadczeni), chyba że dla siebie, a co do nagrywania przy czułym mikrofonie spróbuj nagrywać pod kocem, lub w szafie.
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Zajrzyj na discord, na kanał "pytania_dubbingowe" i wrzuć tam info wszelakie: jaki mikro, jaka karta, jak podłączasz, zdjęcia pokoju/wygłuszenia i spytaj, czy ktoś coś doradzi :)
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Nie wiem co to za mikrofon ale brzmi jak nagrane przez zestaw słuchawkowy z komórki, to że pojemnościowy nie znaczy że wystarczająco dobry by nadawał się pod dubbing, chyba że na serio dałeś ciała z obróbką audio. A co do warunków to zaczynasz własnie od tego, od ogarnięcia sobie przestrzeni roboczej, dopiero potem nagrywasz.
Awatar użytkownika
Doom232sky

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2019, 14:15

Mikro to Tracer Studio Pro. Pamiętam, że ktoś kiedyś przeszedł rekrutację z takowym, więc musiałem skopać obróbkę audio. Następnym razem spróbuję już z izolacją otoczenia i może ściągnę gąbkę z mikrofonu
Ekscentryczny Introwertyk
Jeśli coś jest głupie, ale działa, to to nie jest głupie :mrgreen:
Zablokowany