Rekrutacja Na Aktora- Kargo

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Kargo

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 29 wrz 2019, 07:14

Krasnoludki i Scenka: https://mega.nz/#!xTYQlKaZ!ZcASrPrAPQYS ... 35qLPDEG8A

Mój Występ jako Josuke:

Ja w roli Narancii Ghirgi:

Przyznam że mnie zaskoczyło wymaganie wierszu Jana Brzechwy bo nie mialem okazji recytować od czasu wyjazdu z Polski.
Mam nadzieje że moje przywitanie nie było zbyt serowe :D.


Demo Poprawkowe: https://mega.nz/#!BOImwKqS!8_D5pH4WyYHi ... b1zPNQtUd0
Ostatnio zmieniony 09 paź 2019, 20:34 przez Kargo, łącznie zmieniany 1 raz.
K a r g o
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Witaj o/

Mam trzy uwagi tak na start, przesłałeś sporo materiału ale w pierwszym linku uderza mnie jakość audio i pogłos który słychać zarówno w krasnalach i scence, nagranie brzmi jak by było zrobione w pustym korytarzu co już na dzień dobry jest sporym minusem. Drugi link ma stanowczo za głośną muzykę przez co trochę ciężko jest skupić się na tobie a trzeci link to ...ponad 10 minut materiału który musiałem przekopać by znaleźć postać którą grasz i poznałem cię głownie po jakości audio. Jako że nie interesuje mnie jakie wymagania mają inni ludzie dla których grałeś skupie się tylko na tym własnie pierwszym linku.

A zatem! Dykcje masz na medal i za to brawo! Z modulacjami też dobrze jedziesz i nie jesteś sztywny przed mikrofonem( Widać że nie jedno już nagrywałeś), tak szczerze to co do krasnali nie ma się co rozpisywać gdyby nie ta jakość to jest praktycznie wzorcowo. I tak samo mogę określić scenkę która mogła by prezentować się o niebo lepiej, dlatego też wstrzymam się z ostateczną oceną i daje ci tydzień(09.10.19), by ogarnąć ten problem i przygotować jeszcze raz krasnale i scenkę( może być to samo).

Jeśli masz pytania to śmiało możesz odezwać się do mnie na Discord.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

W dodatkowym materiale postarałeś się bardziej, pewne momenty bym poprawił i pilnował dykcji bo siada ona kiedy próbujesz grać i szybko mówić zatem pilnuj tego ale całość jest na tyle energiczna że raczej się dobrze sprzedasz, udało ci się też poprawić jakość i uważam że obecne audio już nadaje się do dalszej obróbki, choć nadal mogło by być lepiej ^ . Noooo Dobra! Mianuje cię "młodszym".

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kargo

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 29 wrz 2019, 07:14

Eden pisze:
10 paź 2019, 17:26
W dodatkowym materiale postarałeś się bardziej, pewne momenty bym poprawił i pilnował dykcji bo siada ona kiedy próbujesz grać i szybko mówić zatem pilnuj tego ale całość jest na tyle energiczna że raczej się dobrze sprzedasz, udało ci się też poprawić jakość i uważam że obecne audio już nadaje się do dalszej obróbki, choć nadal mogło by być lepiej ^ . Noooo Dobra! Mianuje cię "młodszym".

Pozdrawiam.
O to super! A że dzisiaj dostałem nowy sprzęt to z audio problemów już nie powinno być
K a r g o
Zablokowany