Rekrutacja na Aktora-Kori

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Rika

Aktor

Dialogista

Posty: 4
Rejestracja: 18 paź 2019, 20:53

Krasnoludki:



Fandub:



Extra scenka:




Mam opatrzność pani Black Cat, jeśli to widzisz to kocham cię
Ostatnio zmieniony 19 paź 2019, 22:51 przez Rika, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Wideo ze scenką zostało zablokowane. Polecam wrzucić na dysk google lub inną stronę, gdzie fandub nie zostanie ściągnięty za prawa autorskie.
Awatar użytkownika
Rika

Aktor

Dialogista

Posty: 4
Rejestracja: 18 paź 2019, 20:53

Dziękuję!Już zmieniłam
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemaneczko!!

Bardzo fajne Krasnale, nad nimi nigdy nie lubię się długo zatrzymywać, więc srut od razu do scenki.
W sumie, to nie jest zła, ale przez to, że nie jest też super dobra, to mam rozkminę życia, którą załatwię tak jak zwykle - dawaj jeszcze jedną scenkę, ale tym razem postaw na gniew bądź radość, smutek już powiedzmy że przyklepuję. Nie było źle, na koniec było super chamskie puknięcie w mikrofon, ale to kwestia wyuczenia się, że jak puknęłaś, to nagranie leci do kosza.
Generalnie to nie jestem pewna na ile dobrze to była zagrana scenka, a na ile to kwestia twojej barwy. Bo tutaj cały czas mówiłaś na jednym tonie takiej smutnej, smutnej dziewczynki, ale zarazem takiej pełnej nadziei, że nikt jej nie ochrzania (?), o ile dobrze zrozumiałam. No i suma sumarum ciężko mi cokolwiek powiedzieć gdy cała scenka trwa pół minuty i jest powiedziana na jednym głosie.
Także, znajdź jeszcze jedną i wrzuć tutaj, ja na razie zostawiam twoją rekru otwartą.
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Cześć!

To co najważniejsze przekazałam ci na priv. Mogę jedynie dodać, że póki co dostaniesz rangę aktora młodszego, a będę to argumentować niedostatecznymi umiejętnościami dla otrzymania pełnej rangi. Co to oznacza? W teorii twoje nagrania do projektów podlegają rekruterom, co znaczy, że my powinniśmy je otrzymywać pierwsi i decydować o ich przepuszczeniu, ale w praktyce to raczej się nie zdarza, więc po prostu reżyser biorąc cię do projektu ma jedynie informacje, że będzie miał więcej pracy niż z pełnoprawnym aktorem. Albo i nie, może się okaże że od razu sobie super poradzisz?
Anyway, dostajesz dostęp do castingów, zerknij sobie tam, a nuż znajdziesz coś dla siebie. Jeżeli zainteresuje cię pełna ranga to możesz podesłać mi na priv projekt w którym brałaś udział i który uważasz, że jest popisem twojego progressu. Ale nie wcześniej, niż po upływie miesiąca od dnia dzisiejszego. A póki co, witam w gronie Aktorów!
Zablokowany