Rekrutacja na aktora - Doom232sky (próba nr 2)

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Doom232sky

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2019, 14:15

Krasnoludki:

Scenka:

Witam ponownie. Zgodnie z zaleceniem, mam teraz nowy mikrofon. Stary grzecznie sobie leży w pudełku :P
Kupiłem mikrofon NOVOX NC-1 Game, który ponoć do tego typu zadań, jak dubbing czy lektorka, nadaje się w pełni.

Przy okazji oceny chciałbym też prosić o poradę. Scenkę nagrałem z (prowizoryczną co prawda, ale) izolacją, a krasnoludki bez. I tutaj pada moje pytanie, która wersja lepsza. Pytam na przyszłość, jakby coś nie pykło lub miał z kimś współpracować.

Proszę o konstruktywną krytykę i ew. pomoc. No i pozytywne rozpatrzenie, of course :D

Doom
Ekscentryczny Introwertyk
Jeśli coś jest głupie, ale działa, to to nie jest głupie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Krasnoludki bomba, świetnie się ich słucha, masz bardzo bardzo przyjemny i dźwięczny głos i w końcu jakość jest taka jak powinna być.

Co do scenki to powiem, że tragedia, ani to śmieszne ani ambitne, co drugie słowo to przekleństwo, masakra. Słabo coś takiego ocenić pod względem aktorskim.
Wybierz inną scenkę, zagraj ze 3 postacie, tak żeby różne głosy miały, różne emocje, żebyś pokazał co potrafisz, po to jest rekrutacja, żeby zobaczyć jakie masz umiejętności o ile w ogóle je masz. Możesz mieć super krasnoludki, ale jak nie potrafisz wczuć się w postać na ekranie to możesz tylko książki czytać.

Do 24.11.2019 czekam na nową scenkę, ciekawą, zaskocz mnie, jeśli Ci się nie uda to zapraszam za kolejny miesiąc. Jak wrzucisz scenkę wcześniej daj mi znać na discordzie, w tygodniu zarobiona jestem, ale wieczorami powinnam móc ogarnąć


Co do jakości nagrań, w krasnoludkach głos brzmi bardziej naturalnie, w przypadku scenki mam wrażenie jakbyś był w jakimś pudełku zamknięty. Aczkolwiek, zwykle są dodatkowo różne odgłosy w tle, muzyka, więc indywidualnie z osobami z którymi współpracujesz mógłbyś się dogadywać. Z jednej i drugiej wersji da się coś dobrego wyciągnąć.
Awatar użytkownika
Doom232sky

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2019, 14:15

Hej,

Za scenkę przepraszam, ale po prostu nie mogłem się powstrzymać. Rozumiem, że "żarcik" się nie udał, zatem proszę o wybaczenie. Jak najbardziej postaram się znaleźć coś bardziej odpowiedniego. Dziękuję za konstruktywną krytykę i przyjmuję do wiadomości konieczność przysłania innej scenki.

Doom
Ekscentryczny Introwertyk
Jeśli coś jest głupie, ale działa, to to nie jest głupie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Doom232sky

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2019, 14:15

Zgodnie z prośbą zamieszczam inną scenkę:



Od razu mówię, że robiłem ją trochę na szybko, gdyż przez cały tydzień pracuję i dzisiaj akurat miałem chwilę przed pracą, by to zrobić. Jednak po wrzuceniu na dysk, nie jestem w stanie tego odtworzyć. Może to błąd mojego sprzętu, a może nie. Jakby co, proszę o odpowiedź, to postaram się z tym coś pokombinować. Mam nadzieję, że scenka sprosta oczekiwaniom ;)

Doom

Niektóre momenty mam dziwnie cicho, mimo, że darłem się tak, że sąsiad mnie "uciszał" :P
Ekscentryczny Introwertyk
Jeśli coś jest głupie, ale działa, to to nie jest głupie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Cześć, bardzo fajnie, że Ci się udało nagrać, dzięki tej scence naprawdę można zobaczyć jakie masz umiejętności.

1. Na mocniejszych/głośniejszych miejscach robi Ci się przester więc uważaj na to
2. Śmiech Jokera, strasznie śmieszny w sensie w pozytywnym tego słowa znaczeniu
3. Ogólnie Joker jest bardzo dobrze zagrany, czasami słychać, że emocje są delikatnie naciągane, ale mimo wszystko bardzo miło się to oglądało, staraj się przy graniu szaleńców nie gubić akcentu w słowach oraz kończyć wyrazy bez zjadania ostatnich sylab
4. Inne postacie są w porządku, troszkę czuć, że ciężko Ci grać takie mocniejsze głosy, wszystkie ychy i achy fajne, ale jak próbujesz mówić tym głosem to czuć spięcie. Aczkolwiek to do wypracowania.

Gratuluję otrzymania rangi aktora, witamy w grupie :)
Zablokowany