Rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Maciejos1996

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 16 lis 2019, 17:32

Poniżej zamieszczam odnośniki do wymaganych materiałów.

"Krasnoludki"


"Dubbing"



Pozdrawiam
Maciej Szerszeń
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Siema o/

Z krasnalami lecisz jak karabin maszynowy i jest dobrze od strony lektorskiej tylko szkoda że tak bardzo ograniczyłeś się z modulacjami bo praktycznie ich tam brak, jednak przeczytane jest bardzo ładnie i nie mogę tego przemilczeć. Scenka jest bardzo dobra i miałem nawet wątpliwości że to naprawdę ty ...więc lux robota i generalnie nie mam się czego przyczepić, gra aktorska jest gites i perfekcyjnie się seplenisz co jest świetnym przeciwieństwem krasnali które przeczytałeś czyściutko, moja jedyna uwaga to mikrofon gdyż mamy trochę przesterów podczas krzyków czy podniesionego głosu, pamiętaj by regulować czułość w takich sytuacjach ^.

Dobra ....jesteś "Aktorem"

PoZdRo o/
Maciejos1996

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 16 lis 2019, 17:32

Subcio. Hehe. Dzięki.
To co teraz? Bo w zasadzie jestem tu od niedawna, znajomi mi polecili waszą stronę.
Dzięki za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Możesz przejrzeć dział na forum z rejestrem scenek i zobaczyć, czy nie ma jakiejś wolnej roli pasującej do Twojego głosu. Zwykle w tematach reżyserzy scenek wstawiają kwestię do nagrania na próbę i piszą, jak i gdzie im podesłać takie próbki.
Polecam dołączyć do serwera NanoKarrin na Discordzie, bo na tym komunikatorze dzieje się większa część życia grupy. Wystarczy kliknąć w obrazek z Discordem znajdujący się po prawej stronie na forum.
Nad regulamienem na głównej stronie forum masz link do dokumentu, w którym jest wszystko dokładniej opisane, jeśli miałbyś jakieś wątpliwości.
Zablokowany